2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Canım Allah büyük stres yapsam ne değişecek o yüzden şuan için sakinim tedavi başlayınca ne olur bilmiyorum elimden geldiğince sakin olmaya çalışacam benim amh düşük Diyarbakır bahçeci de yaptırıcam

Rabbim büyüktür stres yapma derken yanında sana destek olmayan insanların sözlerine takılma tabiki başladığında acı ve stres oluyor ama dualarım isteyen herkes için dualarıma hepinizi katıyorum rabbim hayırlı olanı yazsin...bu arada kuzum stres yapsam ne olacak deme inanki psikolojik olarak kendine herşeye hazırla önce çünkü yumurtalar gelişirken ve transfer sonrası stres yapmamak oluruna bırakmak önemli doktor bile banq özellikle olumsuz seyler düşünmemem için sakın internetten araştırma yapma aklına takılan şeyleri bana sor demişti..

İnş transfer olanlarla sonuç alırsınız yaşınız genç kaliteyi etkiliyor bu bence güzel haber verirsiniz bize
Amin kuzum hepimiz güzel ve hayırlı sonuçlar alalım inşallah tabiki yaş etkiliyor ama rabbimin elinde çünkü bn iki aşılama yaptırdım olmadı herşey rabbim istediği zaman ve hayırlı zaman ne xamqnsa o zaman sonuç ne olursa olsun rabbim hep sukretmeyi nasip etsin herkese...

Ne olacak derken ne değişecek anlamında akışına bırakacam demek istedim canım hepimiz hakkında her şeyin hayırlısı

Selam herkese hanımlar bende tedavime başlamıştım Allah nasip ederse yarın yumurtalar toplanacak dualarinizda banada yer verin inşallah.7 yıllık evliyim ikinci denemem bu ve iki tupumde alınmıştı inşallah hepimiz bu ayda pozitifleri görürüz

Herşey gönlünüze göre olsun stressiz her gün güzel haberler aldığınız bir tedavi süreci olsun inş

İnşallah güzel sonuçlar alacağınız bir tedavi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım

Merhaba hayır gecikmedi sadece 3.adette gecikti 10 gün onuda antibiyotik kullanmıştım ona bağlıyorum . Sizde gecikme mi oldu? Kaçıncı adetiniz prp den sonra?
Evet gecikme oldu ilk adetim ama antibiyotik iğneler ve ilaçlar içmiştim o zaman ondan olabilir sizinkine göre teşekkür ederim cevabınız icin=)

Kızlar fitoterapi uzmanı Dr.hakan özkul 3 aylik tedavi uyguluyor sizce inanamali miyim

Gecikmedi aksine erkendi ilk adetim, ikinci adetim gecikti zaten tedavi için başlangıç adeti olacağı için stresten de olabilir
Anladim canım heralde enfeksiyon kalmayım diye baya antibiyotik içtim ondan gecikmiş olabilir mi siz içmiş miydiniz?

Yok Hayr antepte
Hayırlı olsun tedaviniz zaten 2. Adette çağırırlar bir kontrol edip prp işe yaramış mı anlıyorlar içinizi ferah tutun. Benim doktorum ikinci kontrolde bakıp başlamamış için herşey uygun diyip başlamıştı ama bir ay erteledikleri de oluyormuş

Sag olasin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…