2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Sanmam bize oyle bisey soylemediler. Bizim ac gitme sebebimiz anestezi alcak olmamizdir bence.
Bizede hiç şimdiye kadar öyle bişey demediler ben anestesiziz oldum( 1 yumurta olunca ) ama.yine de aç gel dediler . De eşime öyle ne aç gel nede perhiz yap dyen olmadı

Kızlar yumurta kalitesi için ozon tedavisi nasıl olur hiç duydunuzmu
Ben şubatta yaptirdim bu ayda ara doz verilecek, hem tüpbebek dr.hemde ozon dr.iyi olur dedi alternatif tedavi yöntemi bu.yalnix ozon alirken gulutenli yiyecekler yasak. Dokuların kanlanmasini sagliyor

Ben şubatta yaptirdim bu ayda ara doz verilecek, hem tüpbebek dr.hemde ozon dr.iyi olur dedi alternatif tedavi yöntemi bu.yalnix ozon alirken gulutenli yiyecekler yasak. Dokuların kanlanmasini sagliyor
Peki nasıl sayı kalite arrtimi opu oldunmu

Merhaba tekrar arkadaşlar yarın opu var biliyorsunuz dün doktorum kan almıştı progesteron bakmak için 1.16 çıkmış nasıl sizce bir sorun yoktur degilmi kaç olmasi lazım normalde ilk defa kan verdim tedavinin basından beri

Opu dan önce hiç
Progesteron baktırmadım ben genelde e2 ve fsh bakılıyordu bana

Opu dan önce hiç
Progesteron baktırmadım ben genelde e2 ve fsh bakılıyordu bana
Taze transfer yapacağım demişti sanırim o yüzden aldı ama taze transferde degerin kaç olmasi gerekir acaba merak etrim yazdım doktoruma ama daha geri cevap atmadı heyecanla bekliyorum bakalım inş iyi bir değerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…