2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Yani söyle sorayim eşim 10 gundur yaklasik ilişki ve boşalma olmadı sizinde o şekilde mi
Hayir canim bizim oyle olmadi. Dunku kontrolde esiniz en son nezaman bosaldi diye sordu. 3 gun once dedim, opu gunune kadar cok uzun olur bu aksam bosalsin, cars persembe perhiz yapsin dedi.

Kızlar yumurta kalitesi için ozon tedavisi nasıl olur hiç duydunuzmu

Hayir canim bizim oyle olmadi. Dunku kontrolde esiniz en son nezaman bosaldi diye sordu. 3 gun once dedim, opu gunune kadar cok uzun olur bu aksam bosalsin, cars persembe perhiz yapsin dedi.
Anladım çok tesekkurler bende baktım şimdi en son 7 gün önce olmus boşalma o zmn bizimde normal inş bu akşam tekrar olacak cuma opu inş sizin saat kaçta opu yapılacak belli oldumu acaba

Ben de hiç duymadım zaten ısrarla sordum hayır yarın öğrenicez döllenip döllenmediğini dedi ben de öyle düşünüyorum zaten pooling yapıcaz nisanda tekrar toplanıcak

Tamam ben seni tam anlayamadım galiba. Doğru doktorlar min perhize uyacak şekilde bugün boşalın diye haber veriyorlar. Bugün boşalırsa eşin gayet yeterli olur

Yok çok net ses mesajı var olgunlaşmasını bekledik diyorlar olgunlaştılar sperm enjekte ettik denmiş gerisini bilemem uzmanlık alanım değil ama ben zaten yola devam

Tamam ben seni tam anlayamadım galiba. Doğru doktorlar min perhize uyacak şekilde bugün boşalın diye haber veriyorlar. Bugün boşalırsa eşin gayet yeterli olur
Ayy inş öyledir cnm sen öyle deyince bende korktum bi anda baktımda en son adetten 1 gün önce olmus ilişki 7 gün falan o oluyo şimdide bu akşam yapınca denk gelecek inş bakalım hayirlsiyla güzel olsun da sonu

Yok çok net ses mesajı var olgunlaşmasını bekledik diyorlar olgunlaştılar sperm enjekte ettik denmiş gerisini bilemem uzmanlık alanım değil ama ben zaten yola devam
Evet benim bi arkadasiminda sizin yaşadığınız gibi oldu onlar özel bir sıvı içinde bekletiyolarmis sanırim olgunlaşmasına az kalmış olan yumurtayı ve onunda 2. Gün olgunlasti 2 tane onu o zman dollediler ama onunkiler devam etmedi malesef inş sizinkiler sağlıkla döllenir ve devam eder allah yardımcınız olsun

Yani aynen daha döllendikleri bile belli değil ama pooling yapıcaz o yüzden çok üzmedim kendimi

Harika kendime dua ederken siz de aklimda olcaksiniz sizede edicem. Hadi insallah guzel haberler verelim guzel haberler alalim
Çok sağolun allah razı olsun inş benimde dualarımda olacaksınız rabbim hayırlı haberlerle sevindirsin ikimizi de doktorunuz kim istanbuldamisiniz

Yani aynen daha döllendikleri bile belli değil ama pooling yapıcaz o yüzden çok üzmedim kendimi
Evet cnm biliyorum arkadaşımda aynindurumu yaşadı 3 tane vardı 1. Ilk gün dollendi diğer ikisini beklettiler 2. Gün olgunlaşınca dollediler ama devam etmedi canlılığı o zman bizde çok şaşırmıştık ilk duymuştum bende onda ama olabiliyor doktorlar bu şekil tedavi uyguluyorlar inş hayırlı haberler alırsınız sizde yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…