2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

0,63 çıkmıştı bir ay sonra baktırdım 0.27 çıktı .
HER LABORATUVAR FARKLI SONUC VERIYOR.

BENIMDE KASIM AYINDA 0,22 - ŞUBAT AYINDA 0,53 ÇIKTI.

ARTMIS GIBI GORUNUYOR AMA TAMAMEN O ANKI KAN DEGERLERINE ALAKALIYMIS.

BIZIM ONUMUZDA BU DEGELER DAHA 6 SENE KADAR VAR :)

Prp fiyatı 9000 tl ben Bülent hocaya gidiyorum o da 34 bin diğer hekimleri tercih ederseniz 17 bin tl onun dışında mikrochip isteniyor 2500 TL eşim tesa olucak 8850 TL ilaçlar 15 bin tutmuştur bir de genetik istendi dondurma çözdürme vs ya saymayayım lazım olursa kalem kalem söyleyebilirim

Yani şu sürecin her anı mı stresli olur dün covid testi verdim yarınki işlemim için gece uykularım kaçtı tüm verdiğim emekler çöp olursa diye, sonuç kısmetimizde varsa olacak olan ama işte insan kendine söz geçiremiyor

Merhaba canim, benim ignelerin 8. Gunu ben de hafifkasik agrisi disinda hicbir yan etki olmadi. Stres yapmamaya calismamiz lazim, cunku bu surec,beklemek vs zaten cok yorucu. İnsallah Allah hayirlisiyla gonlumuzun muradini versin.

benim burda bir doktor takip edecek çerkezköyde oturuyorum.
burdaki doktor da bana bülent tıraşı önerdi. takibini ben yaparım dedi.
bu arada 16 bin diye biliyorum. siz prp yaptırdınız mı size önerdi mi?

valla bu konuda çok iyi anlıyorum pozitif çıksa bütün emek bizzat yaşadım şu anı.

UFFF FİYATLAR ÇOK UÇUKMUŞŞŞ HELE KI TUTMAYINCA OTEKI AY YINE BIR SURU MASRAF ,
BENIM TEDAVI GORDUGUM YERDE BU KADAR PAHALI DEĞİL

Benimde 12 fln dedi dr ilk kontrolde, bugun 2. Kontrolum var. Ben iyi mi diye sordum dr uma, sayisi degil kalitesi onemli dedi.

10 tane gördüyse ilaçlarla birlikte daha fazla büyür bence şükret iyi yumurtan varmış bizim amh düşük 4-5 çıksa şükrediyoruz canım iyi olur inşallah tedavin

10 tane gördüyse ilaçlarla birlikte daha fazla büyür bence şükret iyi yumurtan varmış bizim amh düşük 4-5 çıksa şükrediyoruz canım iyi olur inşallah tedavin
EVET :)
BENDE HER REGLIN 2 . GÜNÜ GİDİNDE HOCAM KAÇ VAR BU AY DIYORUMM.
İÇİMDEN SES DIYORKI 10 - 7 HİÇ OLMAZSA 6 OLSUN :)

HEMEN DIYORKI SAĞDA 2 AF - SOLDA 1 AF :) ETTİİ 3 ...

2 SİNİ TOPLANIYOR SONRA HIC DOLLLENMIYOR.
ÜZÜNTÜDEN GÜLÜYORUM BU ARADA ARTIK SIKILDIM 4 KEZ TOPLAMA OLDU HICBIRINDEMI BASARI OLMAZ YA.

BENIM 1 NEGATIF VAR.

2 ADET DONDURULMUS 3.GÜN EMBRIYOSU

AMA BIR TOPLAMA DAHA YAPIP YINE 2 TANE IYI EMBRIYO ELDE ETMEYE CALISIYORUZ AMA OLMUYOR . HEP YA BOŞ CIKIYOR YA TOPLANIP DOLLENMIYOR.

SON ŞANSI VERDIM DOKTORA SON BIR TOPLAMA EGER BUNDADA BOS CIKARSA TUTMAZ ISE VS. ELDEKI DONDURULMUSLARI KOYDURCAM VE BAŞKA BIR YERDE TEDAVIYE BASLARIM YAZIN ARA VERİP.

Şimdi nerde tedavi oluyorsun canım. Ben henüz başlamadım ama 10 güne başlarım hayırlısıyla şeninde kaliteli embriyoların olsun inşallah yıpratıcı bir süreç zaten birde böyle defalarca sıkıntı yaşayınca eminim daha zordur Allah yardımcın olsun

İSTANBUL LİV HOSPİTAL BAHÇEŞEHİR ZİYA KALEM

AMİN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH ALLAHIM ISTEYEN BU UĞURDA EMEK HARCAAYAN HERKESIN KUCAĞINI DOLDURSUN.

ÇOK ZOR GERCEKTEN MADDI MANEVI COK ZOR.
İLAÇ BULAMAMAK TA SIKINTI.
HERŞEY YA BAŞLI BAŞINA HERSEY COK ZOR

neden ilaç sıkıntısı var ben aralık ayında yaptırdım bir sıkıntı yoktu ilaç konusunda.

UFFF FİYATLAR ÇOK UÇUKMUŞŞŞ HELE KI TUTMAYINCA OTEKI AY YINE BIR SURU MASRAF ,
BENIM TEDAVI GORDUGUM YERDE BU KADAR PAHALI DEĞİL
Bu tamamen Acıbadem’e özgü fiyatlar daha uygun mutlaka vardır hastanenin otoparkı bile paralı o yüzden tercih meselesi ama benim çok vaktim yok 37 yaşındayım ankarada tedavi gördüm 2 kez negatif oldu oradaki doktorum beni buraya yönlendirdi. Hatt takiplerimi normal yaptırsam bile 16 bin farkedecekti doktorum Bülent hocayı bırakma sen dedi. Ben de onu dinledim sanıyorum tüm süreç 100 bin olacak (vitamin+ilaç+prp+kan testleri+diğer ek işlemler) evet sonuç negatif de olabilir ki ben bunu iki kez yaşadım ama en azından arkamı dönüp baktığımda şunu demicem ben elimden geleni yaptım, sonra da önüme bakarım. Yaşım daha genç olsa farklı seçenekleri değerlendirirdim. Allah ol derse olacak işte öyle düşünüyorum

Allah isteyen herkese çarçabuk versin kimseyi düşmanımı bile böyle sınamasın.

neden ilaç sıkıntısı var ben aralık ayında yaptırdım bir sıkıntı yoktu ilaç konusunda.
İLAÇLAR BULUNMUYOR.
HEP BIR EKSIK. ECZANE ECZANE DOLASIYORUZ.
BIRDE BEN RAPORLUYUM AMH DUSUK OLDUGU ICIN RAPORLU OLUNCADA KOTAMIZ YOK DIYIP ILAC VERMIYORLAR.
ÜSTELIK BIRDE CALISIYORUM İŞ YERINDEN DE SUREKLI IZIN SIKINTISI.
BOLCA STRES SIKINTII

Ay sormayın hergün çağırıyorlar, ayarla herkese ayrı dert anlat zor işler ya bir de seni para kapısı gören eczaneler işletmeler neyse dediğim gibi bunlar sebep olacaksa zaten olacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…