2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Bu ayki adetimle birlikte tedaviye baslicaz canım etkisini görüp görmediğim ultrason ve kan ile belli olacak tedavi öncesinde kullan demişti doktor yumurta toplamaya kadar kullanırım sonrasında Allah kerim 🤷‍♀️ kalitesini ve tutunmasını arttırmak için daha başka.ne yapabilirim bende onu sorguluyorum. Ya düşük.kalite ya orta kalite oluyor 1 adet yumurta oda zaten tutmuyor 😓
Yani sende bir var diye degilki tek olsun ama sağlıklı kaliteli yumurta olsun bende aynı durum sayı var ama kalite 0

Yani sende bir var diye degilki tek olsun ama sağlıklı kaliteli yumurta olsun bende aynı durum sayı var ama kalite 0
Bil yuruyus ve su da çok etkili oluyor doktorum kırmızı eti yasaklamıştı beyaz et sebze meyve bol bol kuruyemişler mutlaka yemelisin

Amin allah razı olsun canım Rabbim benden önce sana nasip etsin inşallah bana ettiğin güzel dualar önce sana nasip olsun güzel yureklim❣ Rabbim kimsenin emeğini zayi etmesin . O dediklerinin hepsinden yedim canım denemeler ve tedavi surwsi boyunca 10 kilo aldım almaya da devam ediyorum şimdiki kullandigim ilaçlar daha da şişirdi beni 😓 umarım çektiğimiz bunca şeylerin sonu güzel olur 🌺 hayırlısı ile tabi 🤲🥰
Canımmm Rabbim hepimize nasip etsin kuzum yeter ki nasip olsun aldığın kilolar da verilir merak etme 🤲🏻🥰

Vala benim 2 yumurtam vardı hep sadece sağ tarafta solda hiç olusmuyordu kullandım son kontrolde solda da 2 tane daha oluşmuştu daha erken baslasaydim belki gelisirlerdi onlar da bakalım benim de tek yumurta 3. Gün emriyosu inşaallah tutar 💚
Hadi hayırlısı bakalım inşallah pozitif sonuç alırsın canım müjdeli haberlerini alırız inşallah tutunur bebisin sana👶🌺

Bende ultrasonda 3 tane görünüyor ama toplanınca boş çıkıyor bir tane dolu oluyor oda ya düşük kalite ya orta kalite 3gun taze transfer yapıyolar malesef tutmuyor canım yoksa 1 tane olsun kaliteli olsun . Benimle tedaviye gelen kizin 17 tane toplandı bi tane bile dolllenemedi boş çıkmış bi kactaneside. Beterin beteri var buna şükür. Inşallah allah herkese nasip eder tez vakitte 👶🤲

Bende ultrasonda 3 tane görünüyor ama toplanınca boş çıkıyor bir tane dolu oluyor oda ya düşük kalite ya orta kalite 3gun taze transfer yapıyolar malesef tutmuyor canım yoksa 1 tane olsun kaliteli olsun . Benimle tedaviye gelen kizin 17 tane toplandı bi tane bile dolllenemedi boş çıkmış bi kactaneside. Beterin beteri var buna şükür. Inşallah allah herkese nasip eder tez vakitte 👶🤲
Ama kaliteyi de arttıracak bişey yok yaa

Merhaba. Ben de bu ay Aret Kamar'a başladım hayırlısıyla. Ancak klinik çıkışında adet olunca başlayacağım ilaçları almaya gittiğimde ezcane kotalarının dolduğunu söyledi. Başka eczaneyi de aradı ama onlarda da bulamadı. Pazartesi günü Çapa etrafındaki eczanelere bakacağım. Siz zorluk çektiniz mi ilaçları bulmakta?

Merhaba. Ben de bu ay Aret Kamar'a başladım hayırlısıyla. Ancak klinik çıkışında adet olunca başlayacağım ilaçları almaya gittiğimde ezcane kotalarının dolduğunu söyledi. Başka eczaneyi de aradı ama onlarda da bulamadı. Pazartesi günü Çapa etrafındaki eczanelere bakacağım. Siz zorluk çektiniz mi ilaçları bulmakta?
Ben henüz tedaviye başlamadım o yüzden bilgim yok tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır canım

Evet canım ben baya zorlandım ilaç bulmakta aynılarını bulamadim ama yine tüp bebek tedavisinde kullanılan başka iğneler kullandım

Arkadaşlar merhaba Mart ayında tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlar birbirimize destek olalım nerde ne kadara yaptırıyorsunuz hangi süreçtesiniz paylaşalım lütfen 🙏🏼☺️ Kendi hikayem 27 yalındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük ve 1 kürtajım var hafif kan pıhtılaşmak var amh düşük maalesef ve Mart ayında kısmetse Diyarbakır bahçeci Zeki Akkum da tedaviye başlıyorum Elazığ’da görev yaptığımız için en yakın ve iyi gördüğüm orası var ☺️
Hayırlı olsun inşallah. Rabbim hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Benim de 4 gün sonra transferim yapılacak. İnşallah birbirimize dua edelim

Hayırlı olsun inşallah. Rabbim hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Benim de 4 gün sonra transferim yapılacak. İnşallah birbirimize dua edelim
Ayyy öyle mi Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah canım🤲🏻 Nerde yaptırıyorsun tedaviyi sorun neydi sizde

Ben Okan Üniv. Hastanesine gidiyorum. Buradaki doktora (Eray Çalışkan) çok güveniyorum. Yumurta toplama 5-6 gün sonra yapılacak. Şimdilik sadece gelişmiş 4 folikül görünüyor. Yani en fazla 4 yumurta olacak sanırım. Gelişmleri yazarım. Burada olumlu şeyler yazanlar bana moral veriyor, umarım ben de ilerde birilerine moral veririm :)
Merhabalar, toplama yaptırdınız mı acaba? Kaç olgun yumurta toplayabildiler. Benim de amh sorunum var, pazartesi günü toplama yaptıracağım 2.tedavim için. İlkinde yalnızca 1 olgun yumurta elde edebilmişlerdi.

Merhaba, ben de çok zorlandım bu tedavide. Tüp bebek ilaçlarının piyasada kalmadığını söyledi birçok eczane. İlaçları bulabildiğim birkaç yer ise çıkar sağlamak için sigortalı hastalara satmıyordu. Bir de dediğin gibi eczanelerin sigorta anlaşması ile satabileceği kota var tabi. Sonunda uzun arayışlar sonrasında bir eczanede hem ilaç stoku hem de sigorta sorunu yaşamadan bulabildim. Umarım sen de bulabilirsin bir an önce 🙏🏻

Merhabalar, toplama yaptırdınız mı acaba? Kaç olgun yumurta toplayabildiler. Benim de amh sorunum var, pazartesi günü toplama yaptıracağım 2.tedavim için. İlkinde yalnızca 1 olgun yumurta elde edebilmişlerdi.
Amh sorunu çoğumuzda var sanırım şeninde tedavin inşallah en iyi şekilde geçer canım inşallah sayıdan ziyade kalite problemi yaşamayız 1 olsun sağlam olsun bizim olsun inşallahhh 🤲🏻

X