2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Aynı sıkıntıyı yaşıyoruz desene benim 2 gebeliğimde düşükle sonuçlandı doğal hamile kalmıştım 2 haftaya tedaviye başlayacağım inşallah hayırlı sonuçlar alırız hep birlikte 🤲🏻
BENIM 3 YILLIK EVLIYIM BIR KEZ OLSUN ANNELIK DUYGUSUNU TADAMADIM.
BIR KEZ BILE POZITIF TEST GORMEDIM VE HIC HAMILE KALAMADIM :KK43:

BENIM 3 YILLIK EVLIYIM BIR KEZ OLSUN ANNELIK DUYGUSUNU TADAMADIM.
BIR KEZ BILE POZITIF TEST GORMEDIM VE HIC HAMILE KALAMADIM :KK43:
Rabbim sana da doğru zamanda yaşatsın o duyguyu inşallah canım her ikisi de çok kötü hamile kalsam da devamı gelmiyor her defasında hevesim kursağımda kaldı ilk hamileliğim devam etseydi 10 aylık evladım olacaktı 2. Hamileliğim devam etseydi şuan 6 aylık hamile olacaktım ama nasip böyleymiş ne diyelim zamanın sahibi Allah vakti var demek ki hayır dileyelim 🥺

Arkadaşlar benim de dün yumurta toplamam oldu 5 tane 4 u küçük biri olgundu bugün arayıp 1 tane kaldığını dollendigini söylediler 3. Günü bekleyecekler kalırsa donduracaklar böyle olan arkadaşlar varsa biraz moral verebilir misiniz 😔
Canım seni öyle iyi anlıyorum ki. Benim 8 den fazla 16 mm yumurtam.olmasina rağmen sadece iki yumurtam toplandı. Çok ağladım çünkü benim genetige gideceği icin embriyolarim 5. güne ulaşması lazımdı. İkisinde 5. Güne ulasti ancak genetikten bir tanesi sağlıklı geldi. Mart sonu gibi transfer olacak.
Demem o ki , sayısına hiç takılma neticede bir sağlıklı yumurta ve sperm yeterli. İnşallah bebeğine kavuşursun 🙏

Canım seni öyle iyi anlıyorum ki. Benim 8 den fazla 16 mm yumurtam.olmasina rağmen sadece iki yumurtam toplandı. Çok ağladım çünkü benim genetige gideceği icin embriyolarim 5. güne ulaşması lazımdı. İkisinde 5. Güne ulasti ancak genetikten bir tanesi sağlıklı geldi. Mart sonu gibi transfer olacak.
Demem o ki , sayısına hiç takılma neticede bir sağlıklı yumurta ve sperm yeterli. İnşallah bebeğine kavuşursun 🙏
Amin canım Allah kimsenin emeğini boşa cikarmasin az önce aradılar merkezden kalan yumurtam iyi durumdaymis dondurmuslar histeroskobiden sonra transfer edecekler inşaallah ramazan ayına kaldı artık Allah kimsenin emeğini boşa cikarmasin🤲

Benimde genetiğe gidecek ama bu opudan 10 taneden 5 boş sadece 2 döllendi çok moralim bozuk kaliteyi arttirmiyo ne kullansamda kötü

Benimde genetiğe gidecek ama bu opudan 10 taneden 5 boş sadece 2 döllendi çok moralim bozuk kaliteyi arttirmiyo ne kullansamda kötü
Clife macun duydunuz mu kizlar kaliteyi de arttırıyor yumurtayı da çoğaltıyor ve hormonları düzeltiyor yumurta toplanana kadar kullandım ben ve bir çok fenomen takip ediyorum onlarda öneriyor bir düşünün derim araştırın bence

Clife macun duydunuz mu kizlar kaliteyi de arttırıyor yumurtayı da çoğaltıyor ve hormonları düzeltiyor yumurta toplanana kadar kullandım ben ve bir çok fenomen takip ediyorum onlarda öneriyor bir düşünün derim araştırın bence
Hiç duymadım hemen bakıcam

Amin canım Allah kimsenin emeğini boşa cikarmasin az önce aradılar merkezden kalan yumurtam iyi durumdaymis dondurmuslar histeroskobiden sonra transfer edecekler inşaallah ramazan ayına kaldı artık Allah kimsenin emeğini boşa cikarmasin🤲
Ay canım çok sevindim o kalan yumurtan sana can olsun inşallah 🥰

Amin inşaallah canım benim benim gibi bekleyen herkes de güzel haberler alsın inşaallah 🥰🤲
Amin canım benim bu ay ovulasyon testiyle değerlendirdim hamile kalırsam kalırım kalmazsam adetimle bizde başlıyoruz bu serüvene Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne olmayı 😍🤲🏻

Kızlar hem sizde bakın yumurtlama olup çatlamış değil mi ilk defa ovulasyon testiyle değerlendirdim belki tüp bebek öncesi nasip olur 🤲🏻

Eklentiler

• 4AC63A3D-A108-471C-BD24-E3021D60AF18.jpeg
    4AC63A3D-A108-471C-BD24-E3021D60AF18.jpeg
    75,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu ayki adetimle birlikte tedaviye baslicaz canım etkisini görüp görmediğim ultrason ve kan ile belli olacak tedavi öncesinde kullan demişti doktor yumurta toplamaya kadar kullanırım sonrasında Allah kerim 🤷‍♀️ kalitesini ve tutunmasını arttırmak için daha başka.ne yapabilirim bende onu sorguluyorum. Ya düşük.kalite ya orta kalite oluyor 1 adet yumurta oda zaten tutmuyor 😓

Bu ayki adetimle birlikte tedaviye baslicaz canım etkisini görüp görmediğim ultrason ve kan ile belli olacak tedavi öncesinde kullan demişti doktor yumurta toplamaya kadar kullanırım sonrasında Allah kerim 🤷‍♀️ kalitesini ve tutunmasını arttırmak için daha başka.ne yapabilirim bende onu sorguluyorum. Ya düşük.kalite ya orta kalite oluyor 1 adet yumurta oda zaten tutmuyor 😓
İnşallah bu son tedavi olur canım bol bol avokado badem fındık ceviz nar tüket Allah yardımcımız olsun 🤲🏻

İnşallah bu son tedavi olur canım bol bol avokado badem fındık ceviz nar tüket Allah yardımcımız olsun 🤲🏻
Amin allah razı olsun canım Rabbim benden önce sana nasip etsin inşallah bana ettiğin güzel dualar önce sana nasip olsun güzel yureklim❣ Rabbim kimsenin emeğini zayi etmesin . O dediklerinin hepsinden yedim canım denemeler ve tedavi surwsi boyunca 10 kilo aldım almaya da devam ediyorum şimdiki kullandigim ilaçlar daha da şişirdi beni 😓 umarım çektiğimiz bunca şeylerin sonu güzel olur 🌺 hayırlısı ile tabi 🤲🥰

Vala benim 2 yumurtam vardı hep sadece sağ tarafta solda hiç olusmuyordu kullandım son kontrolde solda da 2 tane daha oluşmuştu daha erken baslasaydim belki gelisirlerdi onlar da bakalım benim de tek yumurta 3. Gün emriyosu inşaallah tutar 💚

X