2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

İnşalalh en kısa zamanda tedaviye başlar ve pozitifi alırsın canım Sizde sorun neydi yaş kaç bu arada

Herkese merhaba arkadaslar. Ben bu ay tup bebek tedavisine basliyorum yarin sanirim dr ilk igneleri verecek. Ben yumurta buyutmek icin olan ilaclarin yan etkisinden cok korkuyorum. Siz de herhangi yan etki oldumu bu surecte?
Selamlar, benim çok baş ağrım oldu. Şu an 2. Denememdeyim. İlk tedavi ile aynı ilaçları kullanıyorum. İlk tedavide hiç yan etki yaşamamıştım ama şu an baş ağrısı çok oluyor.
Benim ilk tedavimde 1 i küçük toplam 4 yumurta gördüler. Yumurta toplamada da 2 tane yumurta toplanabildi. Bu yumurtalardan da sadece biri işlem yapılabilecek olgunluktaymış. Bir yumurtam döllendi 5.güne gitti ve transfer edildi. Canını sıkma inş senin tek yumurtanda döllenip gelişir. Benim sonucum negatif oldu ama tek yumurtayla 5. Gün embriyosu elde edebildiğimi yazmak istedim

Çok teşekkür ederim umut oldunuz yarın belli olacak inşaallah bu mübarek günde herkes olumlu sonuclar alır tedavi de baş ağrım oluyor demişsin bende de yumurtalar toplanana kadar baş ağrım vardı hergun galiba ilaçlardan dolaydir inşaallah bu sefer pozitif görürsün

İnşalalh en kısa zamanda tedaviye başlar ve pozitifi alırsın canım Sizde sorun neydi yaş kaç bu arada
BENIM AMH 0,22 YAŞ 31 :)

YUMURTARALAR GELISMIYOR SADECE 2 - 3 YUMURTA OLUYOR VE ONLARDA DÖLLENMİYOR

İLK TEDAVIM NEGATIF SONUCLANDI

Evet baş ağrım olunca ilaç prospektüsünü okudum. Baş ağrısı ve kasık ağrısı yaygın yan etkilermiş. Bende ilkinde de 2.sinde de kasık ağrısı da oldu hatta. Başım da zonkluyordu resmen bugün daha ağrı gelmedi, gelmez umarım

Benim ilk denemem negatif oldu ama tek yumurtayla ilk denemede hamile kalan tanıdıklarım da var. Hiç canını sıkma, bu tedavinin %90ı denk gelen kromozomlara ve vucüdunun o ayki tedaviye vereceği cevaba bağlı olarak şans, %10u da doktorların tespit edebildiği ya da edemediği diğer koşullar bence. Umarım şans bizden yana olsun

Benimde amh 0.14 yaş 31
Yumurtanın döllenmesi iyi birşey mi acaba
o kadar yoruma açık bir soru ki :)

şöyle anlatayım.

1. tedavimde : 3 yumurta oluştu - 2 toplandı - 1 döllendi 3.gün embriyosu sonuç NEGATİF ..
2. tedavimde : 3 yumurta oluştu - 3 toplandı - 2 döllendi 3.gün embriyosu DONDURULDU...
3.tedavimde : 4 yumurta oluştu - 4 toplandı - hiçbiri döllenmedi sonuç hüsran...
4. tedavıdeyım ama bu ayda yumurta yok kist olustu önümüzdeki aya kaldık.

yumurtanın döllenmesı iyi birşey mi iyide olabılır olup tutmayadabılır.
kromozom hucre bolunmesı çapı vs bırsuru etkenı var.

yanı ben artık döllenen yumurtayada sevınemıyorum :)

hayırlısı olsun

Umudunuzu kaybetmeyin Allah ol der olur zamanı var demekki benim ilk tedavim o yüzden çok bilgi sahibi değilim 3 ay bekledik kistlerden dolayı bende soğan kürü yaptım sonraki ay kist yok olmuş ve başladık tedaviye canım Allah girdiğimiz yolları hayırlı kılsın

aminn inşallah hepimizinn
nerden tedavı oluyorsunuz

BENIM AMH 0,22 YAŞ 31 :)

YUMURTARALAR GELISMIYOR SADECE 2 - 3 YUMURTA OLUYOR VE ONLARDA DÖLLENMİYOR

İLK TEDAVIM NEGATIF SONUCLANDI
Aynı sıkıntıyı yaşıyoruz desene benim 2 gebeliğimde düşükle sonuçlandı doğal hamile kalmıştım 2 haftaya tedaviye başlayacağım inşallah hayırlı sonuçlar alırız hep birlikte

Aynen öyle canım benim tevekkül et hepsi gelir geçer Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah Allah senden de razı olsun
Çok sağol canım martn 18 veya 19 da tedavim başlayacak bakalim artik allah hayırlısını versin benim gibi sorun olmayıp rahme tutunamayan embiriyocuk varmıdır acaba ? Neden tutmaz tutması için napayim düşün düşün arapsaci kafamın içi. Sonuca mi endişe edeyim tedavi sürecini mi stres edeyim bilemedim

Bence düşünme artık çünkü üzülsen de canını sıksan da her şey olacağına varıyor bol bol dua et her şeyin Allah’tan geldiğini biliyoruz çok şükür hepimiz güzel düşün güzel olsun hem stres zaten düşmanimiz biliyorsun benim ilk tedavim olacak bilmediğim bir süreç ama olumlu ya da olumsuz her şey Allahtan diyorum hayırlısı olsun kuzum

Ah bende ilk deneme suretinize anlattıklarıma bak kusura bakma canım ya şimdi senide strese soktum ben seninde ikinci veya üçüncüdur diye düşünüyorum güzel sözlerin moralin için tesekur ederim canım öyle elbet Allah ol derse oluyor yiyecek ekmeği rizki varsa geliyor kiminin ilk denemesi tutuyor kiminin onuncu denemesi tutmuyor herşey allahın elinde o ne derse o . Bize düşen sabretmek ve bolca dua güzel haberleri aliriz inşallah canım

Estağfurullah canım paylaşmak için açtım bu topiği tabi ki anlat herkes destek olsun birbirine tecrübem olmasa da dinlerim sen sakın strese girme dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…