Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uygulamalara asla kanma benim 35 gün falan sürüyordu uygulamada o günleri gösteriyordu sonra ovülasyon testi kullandım 15,gün yumurtladım
Uygulama ovulasyon günlerini yalnış gösteriyor,21-27 mayıs ovulasyonu,26 mayısı çatlama günü gösteriyor,sonraki adeti de 9 haziran gösteriyor,1 nisanda düşük yaptım,nisanda ara verdik,korunduk,1 mayısta adet oldum,ben ovulasyon günlerimi akıntıyla biliyorum,geçen ay da 19u akıntı başlamışdı,bu ay da 19-24-cü günler akıntı oldu.22,ya 23ü daha çoktu.Şimdi hiç bir belirti yok bende.Bende adetim çoğu zaman 1 ayı geçtiği için(32,33,37 günden sonra da adet olduğum oldu) erkenden test yapmıyorum.Önceleri hüsrana uğradığım için yine üzülmemek için çok geçmesini bekliyorum.

Mrb klomen kullandım 21 mm bir tane yumurta gelişti çatlatma iğnesi 3. Günüm iğnenin etkisi sanırım bir de çatlatma akıntısı falan daha olmadı acaba çatlamayacak mi

Eklentiler

• IMG_20220528_114010.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 26
Test yapmadım ama bugün yumurtlama günüm diye tahmin ediyorum bir haftadır o kadar koku hassasiyetim ve baş dönmesi vari dengesizliğim var ki ihtimal olsa hamileyim diyeceğim. Yumurtlama dönemini böyle geçiren var mı acaba ?

Mrb klomen kullandım 21 mm bir tane yumurta gelişti çatlatma iğnesi 3. Günüm iğnenin etkisi sanırım bir de çatlatma akıntısı falan daha olmadı acaba çatlamayacak mi
Canım illa akıntı olcak diye bişey yokmus doktorum söyledi benimde ilk yumurtam catladıgımda olmadı doktor catladıgını söyledi ama belki de çatlamıstır ondan siliklesmeye baslamıstır

Günaydın kızlar iğnenin 11.güünü. İğne etkisi Geçmiş midir acaba
Canım bgn geçti tebrikler :) ama belirtiler devam eder ben iki çatlatma iğnemdede hamile gibi tüm belirtilerim sonuna kadar devam etti ama iğne etkisi geçti suan negatifdir yarından sonra 13. De kesin test yapabilirsin gebelik varsa pozitifleri görürsün ins çift çizgileri gör kuzum

Ah amin canım benim inşallah bekleyen herkes çift çizgiyi görür. Ben 17.gün adet oluyorum bekliyim diyorum duramıyorum. Kan mı versem daha kesin neyse yok yok 17 yi beklicemmm midem kötü göğüslerim sızlıyor gibi birşey

Kan da insan daha cok üzülüyor kuzum bence 14 kesindir bekle test yapmak istediginde test yap önce ins son bulur benimde 6. Günüm aşılama öncesi son çıkıstayım umarım benimde son bulur saç kalmadı valla kafamda femara yüzünden hormon ilaçları yüzünden

Ya dimiii. İştah açıyor mu bu femara. Ben çok fenalardayım dünyaları yesem doymuyorum.... Daha kullanmıcam valla

20 Mayıs yumurtlama 22 Mayıs çatlama
Canım çok hassas bi dönem gebelik isteyip olmaması hepimiz bu durumu yaşıyoruz o yüzden yanlış anlama ama çok çok erken yapıyorsun testleri. Neredeyse ilişki yaşayıp ertesi gün test yapacaksın. Bu şekilde kendini çok yıpratırsın. Biraz daha sabretmeye çalış en azından adet gününe 2 gün bari kalsın. Zaten adet başlayınca o hayal kırıklığı illa yaşanıyor bari bu kadar erkenden yaşama.

Kızlar özellikle sabahları burnuma sanki kanalizasyon kokusu geliyor evde uykumdan uyandıracak şekilde uyanınca yüzde 50 azalıyor başına gelen var mı iğrenç bu koku eşime soruyorum yok diyor. Kafayı yicem

İnşallah herkes anne olur Benide eklermisiniz sat 10 mayıs bat 6 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…