Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba.Bende de bat 1 mayıs.1 haziranı bekliyorum ben de.Sizde ovulasyon günleri ne zaman oldu?
Kuzum vallla bu ay 17 si gibi oldu benım de geçen /2 3 gün üst üstte ovulasyon testi yaptım koyu çıktı vallla batı beklıyorum iptininn dediği gibi belirtiler felan kafam da yok sende bekle yanı
Ben her an bugün olabılırım genelıkle adetım 28 29 gün

Ben ovulasyon takibi yapmadım,akıntıdaki artışa göre 19-24 mayıs arası ovulasyon günleriydi.Amma önceki zamanlardaki gibi değildi.Bu seferki ovulasyonu beğenmedim.Benim adet döngüm sabit değil.Son aylar 32 günde oluyordum,geçen ay 30 günden oldum.Bekleyelim bakalım.Kısmet.

Tamma 30 Cu gün pazartesi bekle bakalım bufun cumartrsi pek bişi kalmadı kız benım de nu ya cok akıntı oldu sumuk gibi olandan bakalım ua hayırlısı ne yaptın sen bu ay ben adet olursam 2 çite iğne olmaya gidicem

Kızlar ben nisan ayında 6 gün önce test yaptım pozitif çıktı ve kimyasal geçirdim normal adet tarihim geldiğinde beta düşmüştü yapsam çıkar mı diye soran herkese tavsiyem bekleyin çıksa bile sağlıklı gebelik olmayabilir erken öğrenmek beklemekten daha yorucu ilk denememizdi ve bana büyük ders oldu artık erkenden test yapmayacağım.

b
Bende her zaman öyle yumurta akı gibi uzun akıntı olurdu,bu ay onu görmedim,o yüzden bir az umudum az.Martda kimyasal gebelik geçirdim.Nisanda ara verdim.Hayıt otu tohumunun kapsülünü içtim,eşimle beraber bala ceviz,fındık,badem,fıstık,üzüm,zencefil karıştırıp yedik.Hamile kaldığım ayda da bunları yapmıştık.Onda bala sadece ceviz ve zencefil karıştırmışdım,yalnız eşim yemişdi onu,ben hayıt tohumu içmişdim.Siz ne yaptınız?

Size katılıyorum.

İyimiş valla ben marta iğne oldum bişi olmadı nisan da da zaten Ramazan girdi araya bu ay da folik asit d vitsmını omega üç eşim de kullandı ve iyot kullandı ama bu Ay iğne olcam oda olmazsa hsg , sonrası yine iğne oda olmazsa mfk alcam kesın

Hayır zaten senin erkendi ben ikiz falandır diye umutlandım sadece. Yoksa erken yaptın sen testi bak görürsün

Uygulamalara asla kanma benim 35 gün falan sürüyordu uygulamada o günleri gösteriyordu sonra ovülasyon testi kullandım 15,gün yumurtladım

Hayır zaten senin erkendi ben ikiz falandır diye umutlandım sadece. Yoksa erken yaptın sen testi bak görürsün
Canım inşallah öyledir ya hem kendime çok kızıyorum hemde çok üzüldüm gerçekten belirtiler yaşıyorum surekli kasık batmaları ağrılar.. Aklıma getirmicem belki ama ağrılar varken nasil gelmesin. Ve aşırı akıntım afedersin camasirim ipislak

Sende zaten var demekki idrara daha geçemedi ben öyle düşünüyorum

Sende zaten var demekki idrara daha geçemedi ben öyle düşünüyorum
İnnovita strip test bu sabah yaptığım sonradan çizgi çıkarmış. Neyse ben en iyisi 5 gün daha bekleyeyim, o süreçte biraz da kafamı dinliyim kendimi rahat bırakayım. 2 Haziran da görüşürüz bebitolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…