Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de 3 haziranı bekliyorum iğnenin 17.günü oluyor bende de birşeyler oluyor da düşünmemeye çalışıyorumm

Ağzından damlıyor inşallah hamilesindir bende aynılarını yasiyorum test yaptım bugün yine çıkmadı

Artı med marka Gebelik test sonucum bu ancak regl oldum ve testi tekrarladım bir sonraki test freely marka kağıt testti ve negatif çıktı başına gelen var mı ? Sizce durum nedir

Eklentiler

• 902F5DF9-B3D6-417D-9037-65D685F9ECEA.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 35
Artı med marka Gebelik test sonucum bu ancak regl oldum ve testi tekrarladım bir sonraki test freely marka kağıt testti ve negatif çıktı başına gelen var mı ? Sizce durum nedir
Kimyasal olmuş olabilir bununla diğer test ve regl olman arası kaç gün

Yaa kaç gün önce yumurtladin sen ? Bizim senle bat aynı da benimki bugündü işte haftaya pazar net test yaparım ben de

7 gün oldu benim 15.gün yumurtladım canım
Hiii yumurtlamalarimiz farklı. Ay inşallah tutar kız çok merak ediyorum şimdiden. Ben dün ve bugün degerlendirdim. Çatlama yarın. Olur mu bilemiyorum yarını degerlendirme şansımız olmayabilir çünkü

Hiii yumurtlamalarimiz farklı. Ay inşallah tutar kız çok merak ediyorum şimdiden. Ben dün ve bugün degerlendirdim. Çatlama yarın. Olur mu bilemiyorum yarını degerlendirme şansımız olmayabilir çünkü
Yumurtlamadan sonra 14 gün sayman lazım adet için yumurta oluşmadan parçalanmaz sonuçta adetin kaymış senin bu ay demekk

Rabbim nasip etsin isteyen herkese ve şifalar versin. Ne zaman çekilmiştim filmi bu prolaktin malesef o da bi etken eskiden ne kadar kolaymış şimdi yediklerimizden içtiklerimizden kaynaklanıyo galiba hep bi engel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…