Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar ayın 14ü yumurtlama tarihim 16sında eşimle ilişki yaşadım vajinamın tam ucuna boşaldı. Ayın 21 minde 2 damla kan geldi bu kan yerleşme kanaması olabir mi? akıntım hiç yok, aşırı yorgun ve uykulu hissediyorum ve herşeye ağlıyorum çok duygusalım ara ara karın ağrısı ve kasık ağrım oluyor ve bu havaya rağmen ayaklarım çok işiyor çorap giyiyorum. Adetim ayın 1nde. Sice hamile miyim ?

Hanımlar ayın 14ü yumurtlama tarihim 16sında eşimle ilişki yaşadım vajinamın tam ucuna boşaldı. Ayın 21 minde 2 damla kan geldi bu kan yerleşme kanaması olabir mi? akıntım hiç yok, aşırı yorgun ve uykulu hissediyorum ve herşeye ağlıyorum çok duygusalım ara ara karın ağrısı ve kasık ağrım oluyor ve bu havaya rağmen ayaklarım çok işiyor çorap giyiyorum. Adetim ayın 1nde. Sice hamile miyim ?
Olabilir canım bunlar belirti bence gebelik testi yapmalisiniz 13 gün olmuş varsa çıkar

İlişliden sonra 10 gün geçti çıkarmı ki şimdi? Adet tarihini bekle diyenler var en az 15 gün geçmesi lazım diyenler var bilemedim :KK43:

Bence acele etmeyin yani imkansız değil tabi ama bana kalırsa çok çok minik bir ihtimal. Çünkü içine boşalıp tam yumurtlama ve çatlama günlerini hesapladiklari halde bile insanlarin hamile kalma olasılığı düşük. Hele ki vajina ucuna boşalmış eşiniz

İlişliden sonra 10 gün geçti çıkarmı ki şimdi? Adet tarihini bekle diyenler var en az 15 gün geçmesi lazım diyenler var bilemedim :KK43:
Çıkar CNm adetten 15 gün sonra kalp dinlemeye gidiyorsun yani okdrda değil geç döllenme vs durumunda geç çıkabiliyor ama normali şuan varsa normal testte cikr zten ama siz yinede adete iki gün kala yapın belki çatlama uzun sürmüştür vs catlamadn 14 gün sonra zaten adet günüdür yani 1 ine kdr gitmez gibi adet

Test yaptın mı peki

Kuzu sonomedde hsg çektircem randevu aldım 1200 dedi
Evet 1200.ben karşıda Bi görüntüleme merkezi buldum nakit 600 lira 3 yıl önce teyzem orada çektirmiş çok memnun kalmış ve hala aynı kişi orada.kadın Doğum doktoru teyzeme boşuna uğraşma direkt tüp yptır çocuğun olmaz demiş teyzem hsg den 1ay sonra hamile kaldı😍

E

😂😂😂 kız allah seni ya bende hiçbişe yok anacımm valla
Evet bunu biliyorum zaten ben 12 gibi yaptım yumurtlama gördüm. Şimdi yine yaptım ama t siliklesmis gibi dün de akşamüstü yaptım en son. O yüzden ne zaman yumurtladim bilmiyorum. 12 saatte çatlama oluyor ya. Acaba şu an çatlama başladı mı diye düşündüm de

Eki Görüntüle 3073182

Canim ben sordum bunu gun icinde lh dalgalanmasi olabilirmis ayni gun catlamazmis

Yok yavrum test yapmadım
Benim de bi kac gün önce ağrım vardı bugün geçti her şey sadece akıntım var o da benim hep oluyor zaten
Benim lh ölmüş 😂😂 ilk 5 dkka hic yoktu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiye hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim

Evet 1200.ben karşıda Bi görüntüleme merkezi buldum nakit 600 lira 3 yıl önce teyzem orada çektirmiş çok memnun kalmış ve hala aynı kişi orada.kadın Doğum doktoru teyzeme boşuna uğraşma direkt tüp yptır çocuğun olmaz demiş teyzem hsg den 1ay sonra hamile kaldı😍
Neresi canım fiyat çok uygunmus ben sonomedde cektirmistim

Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiye hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim
İnşallah hamilesindir canim

X