Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiye hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim
Ben de 3 haziranı bekliyorum iğnenin 17.günü oluyor😕 bende de birşeyler oluyor da düşünmemeye çalışıyorumm

Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiyeg hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim
Ağzından 🍯damlıyor inşallah hamilesindir bende aynılarını yasiyorum test yaptım bugün yine çıkmadı

Artı med marka Gebelik test sonucum bu ancak regl oldum ve testi tekrarladım bir sonraki test freely marka kağıt testti ve negatif çıktı başına gelen var mı ? Sizce durum nedir

Eklentiler

• 902F5DF9-B3D6-417D-9037-65D685F9ECEA.jpeg
    902F5DF9-B3D6-417D-9037-65D685F9ECEA.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 35
Artı med marka Gebelik test sonucum bu ancak regl oldum ve testi tekrarladım bir sonraki test freely marka kağıt testti ve negatif çıktı başına gelen var mı ? Sizce durum nedir
Kimyasal olmuş olabilir bununla diğer test ve regl olman arası kaç gün

Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiye hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim
Yaa kaç gün önce yumurtladin sen ? Bizim senle bat aynı da benimki bugündü işte haftaya pazar net test yaparım ben de

Hiii yumurtlamalarimiz farklı. Ay inşallah tutar kız çok merak ediyorum şimdiden. Ben dün ve bugün degerlendirdim. Çatlama yarın. Olur mu bilemiyorum yarını degerlendirme şansımız olmayabilir çünkü
Yumurtlamadan sonra 14 gün sayman lazım adet için yumurta oluşmadan parçalanmaz sonuçta adetin kaymış senin bu ay demekk

Anladm bende incir kürü yaptığım ay 6 cm lik kistim çıkmıştı özellikle pcoslar için incir kürü doğru değil cnku zten pcos çok yumrtlama demek incirde çok yumrtlama için yapılıyor ve fazla geliyor. Şimdilik doktorum vitmnler verdi ama her pcos bir değil kontrolde etti bir ay takip yaptı yumrta olmuormu catliotmu catlamadn sonra sıvısı varmı vs o şekilde ilk baktırmak gerekiyormuş rahim filmide çekildim alır sorun çıkmadı sdce prolaktinm yüksek onun için mr cekildm cnku bnmki hiç dusmuordu ilaç kullanıyorum diğer seylrrm ii sukur sdce görüntüde bnm pcos vr bakalm beklicz artk nasip neyse o
Rabbim nasip etsin isteyen herkese ve şifalar versin. Ne zaman çekilmiştim filmi bu prolaktin malesef o da bi etken eskiden ne kadar kolaymış şimdi yediklerimizden içtiklerimizden kaynaklanıyo galiba hep bi engel

X