Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaaarrr yumurtlama göremiyorum göremiyorum diyordum bugün net bir şekilde gördümmmm dünü değerlendirmiştik bugünü de değerlendireceğim inşallah olur ya yumurtlama görünce bile çok sevindim resmen 😂 Ay dua edin tutsun yaaa çok heyecanlandım
canım yumurtlama tarihini tam biliyosun artık bana nasıl hissttiğini tarif edermisin belirti falan oldumu

D2722F84-5284-436A-8B9E-890010DB628A.jpeg
Merhaba! Kızlar pik oldu galiba bugün çok şiddetli sol yumurtalık ağrım var kramp giriyor gibi böbrek taşımda var önce o sandım aynı o şekilde ağrıyor sizce ne zaman değerlendirmeliyim düğünümüz de var o yüzden zor olacak ama kaçırmakta istemiyorum bugün mü yarın mı denemeliyim bir kere ile tutar mı birde sizce ilk defa iki aydır test yapıyorum böyle koyu gördüm hemen oldu bir damlatır damlatmaz bir dakika içinde ilk defa ☺️ Döngümün 19. Günündeyim bata 10 gün var

Eki Görüntüle 3073678 Merhaba! Kızlar pik oldu galiba bugün çok şiddetli sol yumurtalık ağrım var kramp giriyor gibi böbrek taşımda var önce o sandım aynı o şekilde ağrıyor sizce ne zaman değerlendirmeliyim düğünümüz de var o yüzden zor olacak ama kaçırmakta istemiyorum bugün mü yarın mı denemeliyim bir kere ile tutar mı birde sizce ilk defa iki aydır test yapıyorum böyle koyu gördüm hemen oldu bir damlatır damlatmaz bir dakika içinde ilk defa ☺️ Döngümün 19. Günündeyim bata 10 gün var
Canim bugünü ve yarını değerlendir muhakkak

2 gün sonra regl oldum kan da vermedim tekrar test yapayım emin olayım öyle kan vereyim dedim ama adet oldum sizce bu test hatalı olabilir mi
Sanmıyorum baya kıpkırmızı çünkü hatalı olduğunu zannetmiyorum

Adet belirtisi olsa adet haftası yaşanması gerekmez mi ben de o yüzden şüpheleniyorum normalde son iki üç gün yaşarım ben bu belirtileri yanma dışında tabiki şuan ek olarak yanıyorum ateşim iki gecedir çıkıyor
Ateş yok ama uyandıran sırt ağrıları var. Bende normalde adetime 3 gün kala oluyordu bu belirtiler. Bazen dayanamıyorum. Daha da 10 gün var zamanda geçmiyor

Artık neden bilemiyorum Allah bilir ama yediklerimizle alakalı değilde bence yeme alışkanlıklarınıza alakalida olduğu kesin bende bu yaşta tansion şeker vr mesela...

İki kez çekildim birini hiç hamile kalmadan çekilmiştim 6 yıl oluyor digerinide 6 ay önce çekildim 2. Ciyi cekilmemdeki sebepte iki düşük oldu kontrol amaçlı tekrr hamilelik olmadn drum istedi
Rabbim yardım etsin hepimize

Ateş yok ama uyandıran sırt ağrıları var. Bende normalde adetime 3 gün kala oluyordu bu belirtiler. Bazen dayanamıyorum. Daha da 10 gün var zamanda geçmiyor
Ben de aynı durumdan gece uyandım aşırı sırt ağrısı karın ağrısı ağrıyan yerlerim aşırı sıcak ateş gibi bi korktum ben de çünkü çevremde kimse hamile olduğunu anlamadı o kadar normal geçti günleri ama ben bildiğin hastayım😂

Kizlar artimed erken gebelik testi kullanan var mi ? Eczane 6 gun onceye kadar dogru sonuc veriyo dedi ama extrem geldi biraz bana.

Kızlar selam dün gece sürekli uyandım karnıma ve sırtıma ağrılar girdi ateşlendim bide sabah uyanınca karnım kaşınmaya başladı alerjimi olmuşum anlamadım bu da mı belirti yoksa😂

Eklentiler

• 9C18156B-A400-4E08-92E8-935C675096A6.jpeg
    9C18156B-A400-4E08-92E8-935C675096A6.jpeg
    124,5 KB · Görüntüleme: 35
  • D247F6B1-C6FB-4F09-BE75-BB0A24255B69.jpeg
    D247F6B1-C6FB-4F09-BE75-BB0A24255B69.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 38
Ben bi iki kere erken gebelik yaptım onlar da çok hassas oldukları için doğru olmayabiliyor hafif silikleri pozitif sanmıştım hep negatifle sonuçlandı
Yaa genelde ilk 5dk icinde gormezsem bisey kafa karisikligi olmasin diye atiyorum testi bi daha bakmayayim diye 😁 Belirti diyemem belki cok erken daha ama degisik seyler oluyo hissettigim 6 gun once yapsam mi yapmasam mi kararsiz kaldim ondan soruyorum

Benim sabahki adet agrisi gibi agrilardan eser yok simdi 😂 2-3 saat ara ara ağrılarım oldu bazen siddetli bazen hafif. İnşallah bebegim benimledir 😔❤️

X