Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim bu testi yaptim aksami adet oldum o yuzden ovulasyona bakip gebelik suphelenmesi yanlis olur ayrica o yaptigi gebelik testinden bende yaptim daha kirmizi cikmisti ama negatiftim 🤷🏼‍♀️
Sanırım gebelikten şüphelenmek için bu ovulasyon testinin kıpkırmızı olması lazım adet günü yada adet geçince. Amaaan görücez artık bi hafta sonra 🙈

Merhaba ben de Haziran ayı için bebek istiyorum. 3-4 aydır korunmuyoruz ben kontrol + adetin 3. Günü test verdim doktor her şey normal dedi ama yine de ilaç verdi Agnucaston diye . Hamileliğe bı etkisi olur mu acaba ? Bı de mfk ürünlerini aldık kullaniyoruz inşallah bu ay olur hepimizin 🥲
Prolaktin yüksek diye mi verdi bu hapı bende kullandım çünkü

İnnovita diğilmi??gebelik testleri de aynı..malesef gebelik testlerini bende kullanıyorum..her defasında kan vermek olmuyor.Ama benim 17 gün gecikmem oldu..gebelik testleri beni hamileyim diye gösterdi🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Evet innovita gebelik testlerini bende beğenmedim eger gerçekten hamileysem bile bu kadar erken çıkarması mümkün değil eger hamile degilsemde yalancı cizgi çıkardı 🤦🏻‍♀️

İnnovita diğilmi??gebelik testleri de aynı..malesef gebelik testlerini bende kullanıyorum..her defasında kan vermek olmuyor.Ama benim 17 gün gecikmem oldu..gebelik testleri beni hamileyim diye gösterdi🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kabak gibi çift çizgi görürüz hepimiz inşallah

Ya İn şa Allah öyle olmazda..ama ben innovita testlerini denedim 4 ya 5 ay..daha çok stres yaşıyordum
Bende 3 aydır deniyorum 2 ay birgebeningünlüğü ile denedim bu ay innovita denedim ama bu sondu artık olmazsa doktora gidicem bakalım inşallah gerek kalmaz

Beta 6 olunca şüpheli gebelik diye geçer canım. Yani daha çok yeni döllenme esnasında ultrasyonla görülmez bu zaman alır. Her hangi bir doktor bu değerle de göremez zaten. Bu vücudun verdiği bir tepki ve beta yükselişe gecer tam rahime yerleşmemis olabilir.
Ya iste onu dusundum agzin bal yesin hep beta yerlesince rahime yukseliyo diyolarda oyle degilmis kendi kendime uydurmayayim diye teyit aldim 😁

Bende 3 aydır deniyorum 2 ay birgebeningünlüğü ile denedim bu ay innovita denedim ama bu sondu artık olmazsa doktora gidicem bakalım inşallah gerek kalmaz
Yok bende 3 ayı geçti..çok dediler innovita yalnış göstermez..bende ona inanarak ilişki günlerini değerlendirdim..ahhh bilseydim...Bundan sonra doktora gidib gelicem..

Yok bende 3 ayı geçti..çok dediler innovita yalnış göstermez..bende ona inanarak ilişki günlerini değerlendirdim..ahhh bilseydim...Bundan sonra doktora gidib gelicem..
Yaa ben de bu ay ona göre denedim bu testi kullandım babyfast 30 Adet Ovulasyon 4 Adet Gebelik Testi Hijyenik Strip Test Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL yumurtlama göremedim bilemiyorum belki de yanlış gösteriyor. İki gün sonra yumurtlama günüm bitecek hala t çizgisi çok silik. Hatta adetim bittiğinde daha koyuydu öyle diyeyim. Bakalım olmazsa öbür ay ben de doktora gideceğim. Test falan da almayacağım. Sıkıntı yok derse artık umursamayacagim burayı bile takip etmeyi düşünmüyorum ne zaman olursa artık diyeceğim valla

X