Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakma böyle diyorum da ben de aynısını yapıyorum ama üzülüyoruz ve daha hırs yapıyoruz. Ya varsa diye başka markaları da alıp psikopata bağlıyoruz sonra
Valla ben son üç gündür hamile moduna girdim bile dün kan vercektim ama bir türlü müsait olamadım gitmeye midem çok kötü bugün sanki bulanıyor yanmada var kasık ağrım var off psikolojimi bozdum resmen

İnşallah vardır ve bu yaşadıkların hamilelik belirtileridir

Aa hosgeldin kuzum geçmiş olsun nasılsın baska bu ay da devam dimi
Devam edicem bu ay da bir deneyim nasip Allah bilir işini cuma dolgu yapilcak büyük ihtimalle hayırlısı allahtan ama ilk defa bu akıntıyı 11ci günde gördüm demekki inofolic combi işe yaradı yumurtlama için kafam karışık totem işte ins bu ay hayırlısıyla olur hepimiz için dileğim duam budur hamileligimizi mujdeleyelim birbirimize

Yaz yaz mutlaka. Benim daha coook var canim 2 gun yumurtlama 1 gun catlama gordum ortasini degerlendirebildim sadece o yuzden pek bi beklentim yok bu ay daha cok destege geldim ben
Sence ben bufun değerlendirsem mi 22 Mayıs da oldu ılıskı :) oy cnaım benım rabbım gönlüne göre versin senin de

Sence ben bufun değerlendirsem mi 22 Mayıs da oldu ılıskı :) oy cnaım benım rabbım gönlüne göre versin senin de
Kızlar bende adetin 8 ci günü ilişki oldu birde bu gün akıntı geldi için değerlendirecem 11 ci gün bugünde değerlendirip gün aşırıya devam edecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…