Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım sanada çok geçmiş olsun naptın gittin mi doktora ne dedi?
Gittim canım kan ve idrar istedi öncelikle yarın ultrasona da bakar sonra ne der bilmem
Rahim filmi hiç çekildin mi dedi yok dedim bende onu mu ister bilmem sonra. Aşılama yapalım detaylı konuşuruz yarın dedi. Tekrar gidecem yani

İğneden sonra 2 kere ilişki oldu daha yapamadım valla görev gibi olunca yapamıyorum ya. Acaba o yüzden mi olmuyor bnm. Birde 36. Saate dikkat etmiyordum o saate yakın yapıyordum sadece bu ay dikkat ettim 35.saatte yapmış oldum. İnşallah tutar hepimizin

Cok geçmiş olsun canm benım bu Ay ne yaptın peki devam kı tedaviye ne zaman oldu kimyasal
Gecen ay klomen ve duphaston içmiştin bu ay tamamen hepsini attım çöpe sinirlerim bozulmustu olmuyor diye unuttum gitti bayramdı zaten hiç düşünmek bile istemiyordum kafamdan attım yani. Sonra eve geldik içimden hadi kalk test yap dedi yaptım çift çizgi çıktı tabi inanmadim önce eşimde yok çizgi felan dedi ama ben görüyordum gittim kan verdim tabi erkenden 13 çıktı ama bir türlü sevinemedim niyeyse içimde bir sikinti vardı 2 gün sonra tekrar verdim 56 çıktı sonra leke gelmeye başladı miğdem çok kötü ağrıdı burnum felan kanıyordu 2 gün sonra tekrar vereyim derken 34 sonuç hüsran yani ertesi gün kanamam başladı. Artık erkenden kan vermem bu bana biraz ders oldu hevesim kursağımda kaldi bir de yıprandım 2 günde bir kan vermeye.

Kizlar benim cok belim ağrıyor ya, birde sağ kasığımda hafif hafif batmalar var. Vallahi kendimi dinlemiyorum ağrı kesici içmek istiyorum o derece

merhabaa kızlar bir şey sorcam doktorum rahim filmi istemedi ama ben çektirmek istyorum çünkü 1 seneyi doldurduk hiç bir sorun yok sperm de ve benim hormonlarımda kan değerlerimde iyi yumurtlamamda genelde her ay oluyor 22 mm 23mm arası yumurta oluşup çatlıyo ama gebelik olmuyor aranızda çektiren var mı? Echomar da cevat bey diye biri varmış ağrısız çekiyormuş giden var mı aranızda çok korkuyorum ama yaptırmazsamda içim rahat etmiyecek

Bu arada sat 24 mayıs 7 gün önceden lekelenmem başladı bat 21 haziran

Arkadaslar 2 gün önceki olan birlikteliğin akıntısı şimdi gelir mi? Yoksa yine enfeksiyon mu oldum ben her bebek denediğimiz ay enfeksiyon oluyorum bu sizde yasanıyor mu?süt kesiği gibi değildi

Sen hsg cektırdın mi yapma test bak bende yapmıyorum artık sadece merak dan yaptım bu ovulasyonj

Ya baktım şimdi eğer öyleyse bende ona gidşcem bişi ogrenırsen bana da haber et

Kuzu rahim filmi yorumunu gördüm cektırdın mi sen
Yok canim cektirmedim doktor muayene etti tamda vaktinde gitmistim ama once esin testlerini yaptirsin dedi. Ben aslinda adet agrisi ve kanamasi icin gittim cocukta dusunuyoruz diyince istedi benden ama gerek duymadi sonrasinda iste sen git esin gelsin dedi

Bence sende yaptır öteleme kendı fikrim

Bence sende yaptır öteleme kendı fikrim
Aklimda evet simdi tuple alakali bi problem olup olmadigida anlasilmiyo bi belirtisi falan yok zaten su dk doktora gitsek tedaviye baslar 1 defa kimyasal gebelik gecirdik onun disinda 16 aydir korunmuyoruz nasip olmadi. Bu erkekler biraz kaderci yada benim adam kaderci ama rahatsiz olmaya basladi oda iyice bisey mi var acaba diye soyleniyo yavas yavas ovulasyon testinden de fayda goremezsek bikac ay bakalim her sey icin topluca gideriz

Amin canım benim insallah bu ay son olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…