Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy kurban olurum 2 kere olmus o zaman 39 hafta bide ah canım benım rabbim şns tekrardan tattırsın baksana kalamayıp dusuk olmamasına mı sevineyim yoksa hiç kalaamdıgıma mı üzüleyim o yüzden herseyşn hayırlısı kuzum en azından 2 kere hamıle kalabılmıssın
Canım zaten oğlum var 9 yaşında bide kardeşi olsun istedik nasip tabiki bizim istememizle olmuyor hep duada derim rabbim önce olmayanlara ver diye sonra ikinci üçüncü dördüncü isteyenlere Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲

Döngü günü 14. Gün kizlar hatta simdi yeni yaptim o hic belirginlesmedi bekliyorum rengi otursun diye ilk 5 dkka kizlar atıyorum size erken yumurtlama mi oldu yoksa lh yukseldi yumurtlayamadimmi valla aklim karisti yoksa bikac güne yenidenmi yukselecek lh 🤷🏼‍♀️ Son 2 testim kaldi yarın ve yarindan sonra deniycem. Çünkü genelde adet sonrasi lh yuksek olup düşüyordu, sonradan tekrar yukselip yumurtlama olup tekrar düşüyordu gecen aykileride ekledim
Bebeğim 21 de yumurtladın belki de değerlendirdiysen ne ala yoksa da gün aşırı devam et bari

Canım zaten oğlum var 9 yaşında bide kardeşi olsun istedik nasip tabiki bizim istememizle olmuyor hep duada derim rabbim önce olmayanlara ver diye sonra ikinci üçüncü dördüncü isteyenlere Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲
Amın kuzum amın burda o kadar arkadaşımız var ki ben gibi ılk çocuğunu dört gözle bekleyen 😍😍😍😍

Erken görmüş olabilir misin peki kuzum ? İlk testin mi bu öncesinde yapmsmıydın hiç
Sanırım erken oldu canım daha önce hiç test yapmadım valla dün de akıntım oldu biraz bugün o yüzden yaptım normal de hiç yapmayacaktım. İlişki de olmamıştı ben büyük ihtimalle bu ayı kaçırdım 🤷🏻‍♀️

Ozaman yumurtlama ya daha var kuzum🤷🏼‍♀️
Bu kadar geç olur mu ki ya benim normal de hep günün de ya da öncesinde oluyordu. Valla salı günü sabahtan adanaya gidiyorum artık geç yumurtlayacaksam da değerlendiremem 🤦🏻‍♀️ Bu ay bende herşey birbirine karıştı artık benden umut yok sizin güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏🏻

Bu kadar geç olur mu ki ya benim normal de hep günün de ya da öncesinde oluyordu. Valla salı günü sabahtan adanaya gidiyorum artık geç yumurtlayacaksam da değerlendiremem 🤦🏻‍♀️ Bu ay bende herşey birbirine karıştı artık benden umut yok sizin güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏🏻
Kuzu sen simdi kacinci gundesin kacinci gunde basladin testlere

Kuzu sen simdi kacinci gundesin kacinci gunde basladin testlere
Aşko ben adet dahil 16. Gündeyim biliyorsun bu ay salmıştım test falan hiç bişe yapmadım ama dün akıntım gelince yine dayanamadım bugün bi yapayım dedim oda böyle çıktı. Akıntı dün bir kere geldi devamı gelmedi birde adet takviminde yunurtlama geçen perşembe görünüyordu.

Aşko ben adet dahil 16. Gündeyim biliyorsun bu ay salmıştım test falan hiç bişe yapmadım ama dün akıntım gelince yine dayanamadım bugün bi yapayım dedim oda böyle çıktı. Akıntı dün bir kere geldi devamı gelmedi birde adet takviminde yunurtlama geçen perşembe görünüyordu.
Bi atsana testi kuzu acaba seninde gecti mi yumurtlama.. cunku sen duzenlisin neredeyse hepimiz sultan sen ben hello kity ayni tarihlerde regl oluyoruz benim takvime göre bugün yumurtlama. Belkide pik yaptin siliniyo simdi

İnşallah canim bu ay deneyeceğin ekstra bisey var mi 🥰
Ovülasyonu bırakıp mfk deneyeceğim😊Ürünlerini almıcam ama ilişki süresini o yönteme göre belirleyeceğim. D vitaminim baya düşük çıktı(6) O da engel oluyormuş onu tamamlamaya çalışacağım. Bal, propolis, arı sütü, polen karışımı, omega3 eşimle birlikte tüketmeye başladık. Bakalım kısmet artık bu ay olur inşallah🙏🏻😊

Bi atsana testi kuzu acaba seninde gecti mi yumurtlama.. cunku sen duzenlisin neredeyse hepimiz sultan sen ben hello kity ayni tarihlerde regl oluyoruz benim takvime göre bugün yumurtlama. Belkide pik yaptin siliniyo simdi
Valla hiç çözemedim canım düzenli yapmayınca. Aynen öyle biz hep aynı zamanlarda oluyoruz hem yumurtlama da hemde adette.

Eklentiler

• IMG20220522180841.jpg
    IMG20220522180841.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 24
Femara kullananlara danışmak istediğim bir konu var. Bugün ilk günüm günde 3 tane, 5 gün boyunca kullanacağım. Çörek otu bal ve tarçın karışımı kullanıyorum günde 1 kaşık. Folik asit alıyorum takviye olarak. Femara yanında bunun gibi kür ya da ek besin alanlar var mı , olumlu olumsuz etkisi ile ilgili bilgi paylaşabilecek biri ile konuşmak çok yardımcı olacak. 😇

Kızlar yumurtlamamdan sonra üç gün geçti ama hala kasık ve sırt ağrım var kormaya başladım ovülsyon testi de yapıyorum yine acaba tekrar yumurtlamamı diye o da yok neden geçmedi bu ağrılar. Göğsümdeki ağrı da geçemedi daha yumurtlama döneminde var olan ağrılarımın hepsi devamke😂

Döngü günü 14. Gün kizlar hatta simdi yeni yaptim o hic belirginlesmedi bekliyorum rengi otursun diye ilk 5 dkka kizlar atıyorum size erken yumurtlama mi oldu yoksa lh yukseldi yumurtlayamadimmi valla aklim karisti yoksa bikac güne yenidenmi yukselecek lh 🤷🏼‍♀️ Son 2 testim kaldi yarın ve yarindan sonra deniycem. Çünkü genelde adet sonrasi lh yuksek olup düşüyordu, sonradan tekrar yukselip yumurtlama olup tekrar düşüyordu gecen aykileride ekledim
Bugün 14. Günün mü kuzum yumurtlama olmuş olabilir belki değerlendirdin mi geçen günleri

Femara kullananlara danışmak istediğim bir konu var. Bugün ilk günüm günde 3 tane, 5 gün boyunca kullanacağım. Çörek otu bal ve tarçın karışımı kullanıyorum günde 1 kaşık. Folik asit alıyorum takviye olarak. Femara yanında bunun gibi kür ya da ek besin alanlar var mı , olumlu olumsuz etkisi ile ilgili bilgi paylaşabilecek biri ile konuşmak çok yardımcı olacak. 😇
Kuzum femara zaten yumurtayı büyütüyor. Çörekotu bal da büyütür ama kist yapmasın dikkat et fazla tüketme. Folik asit bebek gelişimi için hamilelige etkisi yok kuzum.

X