Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora gitdim geldim.Hayatın şokunu yaşadım..hemen aklıma siz kızlar geldiniz.Ben burda etiket yapamıyorum.İn şa Allah her kes görür.İnnovita testleri hepsi yalan imiş..ben kaç ay o testlerle değerlendiriyorum..yumurtam çatlamamış..bana gösterdi..güzel yumurtaların yetişmiş dedi..iyne vurdurdum..1 tanede ilaç yazdı..kalıcaksın hamile demiş..Yani kızlar atın çöpe..hepsi yalan..
Ben anlamadım ya ne oldu

Doktor bana farkında olmayan çoğu kadın kimyasal gebelik yaşıyor dedi ama testin pozitif çıkıyo yapınca
Yaa ben de şimdi baktım da. Öyleymiş. Ben pozitif görmedim ama Aralık'ta doğum kontrol hapıni bıraktıktan sonra 15 günde bir adet olmaya başladım. Üç ayda 5 kere falan regl oldum. O yüzden tekrar doğum kontrol hapina başladım. Son iki aydır yine bıraktım. Yine 15 gün sonra regl oldum. Bir sonraki de 9 gün kala oldu ama iki aydır gebelik testi filan yapmadım. Acaba başıma gelmiş midir diye merak ettim de.

Nasıl yaniii 🥹 bir sürü de para verdik ahahhah o değil de kim söyledi bunu ya o kadar insan yumurtlamadigini o şekilde görüyor ama 🤦
İstisna olabilir ama ben doğruluğuna inanıyorum o testlerin doktorumda önermişti. Bir sorun yok ise o testlerle hamile kalan yüzlerce insan var

Yaa ben de şimdi baktım da. Öyleymiş. Ben pozitif görmedim ama Aralık'ta doğum kontrol hapıni bıraktıktan sonra 15 günde bir adet olmaya başladım. Üç ayda 5 kere falan regl oldum. O yüzden tekrar doğum kontrol hapina başladım. Son iki aydır yine bıraktım. Yine 15 gün sonra regl oldum. Bir sonraki de 9 gün kala oldu ama iki aydır gebelik testi filan yapmadım. Acaba başıma gelmiş midir diye merak ettim de.
Regl dönemi geçiyor benim bir hafta sonra kanama başladı hem idrarda hem kan da positif oluyor sonra değer birden düşüyor kanama başlıyor.

Regl dönemi geçiyor benim bir hafta sonra kanama başladı hem idrarda hem kan da positif oluyor sonra değer birden düşüyor kanama başlıyor.
İşte degerlerime hiç baktirmadim. Reglim hep birbirine girmişti işte o yüzden merak ettim açıkçası. Regle 10 gün kala oldum 15 gün kala oldum vs. Bir de en son gerçekten aşırı ağrılı bir regl geçirdim ama 5-6 gün sürdü

Nasıl yanlış çıkıyor sen takip ediyor muydun bu ay
Ben 5 aydı takip ediyorum..hem yumurtlamani gösteriyor sonrada çatladigini..mesela bu ay bile gösterdi..hatda ben üzüldüm çatlayan günü değerlendiremedik diye...sen deme hiç catlamamış kendi gözlerimle gördüm

Ben 5 aydı takip ediyorum..hem yumurtlamani gösteriyor sonrada çatladigini..mesela bu ay bile gösterdi..hatda ben üzüldüm çatlayan günü değerlendiremedik diye...sen deme hiç catlamamış kendi gözlerimle gördüm
Bu ay belki bir kaç tane yumurtan vardır valla bilemedim şimdi

X