Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
COK T
TEŞEKKÜR EDERİM

Kuzum aşılamada şans daha yüksek biliyorsun böyle salma kendini, moralini yüksek tut. Tabii tamamen hayatını buna odaklama ama olumsuz da düşünme. İnşallah temmuzda olacak, aşılama vesile olsun
Öyle tabi ama ne bileyim gücüm kalmadı gerçekten. Bu ay öyle beklentim de yoktu tedavi olmadığı için ama işte negatifi görmek üzüyor. 2.5 yıldan fazla oldu artık 3 yıl olacak bir kez bile pozitif olmadı. İsyan etmiyorum ama çok üzülüyorum

E bu çok iyi o zaman, şansın da artacak ayy şimdi de senin için heyecanlanıcaz. Hadi bakalım kalpleri zorlayacak süreç başlasın
Testlerden biri yanlis muhtemelen cnm ama kafa karisikligi yaratti yine de. Bizim tip fakultesine hic guvenim kalmadi artik, şaka gibi. Heyecandan cok korku var cnm. Umarim ustesinden gelebilirim.

Canım rabbim sesini duysun inşallah bu ay olmazsa temmuzda nasip etsin size bu mutluluğu. Sen umudunu kaybetme yeterki

Yumurtlama gününü biliyor musun? Kuzu benim prodoctor 9. Günde gösterdi. Kaç gün geçti üstünden ona bak çiçeğim bak kaset testte çıkmadı aynı gün yaptım predictor de çıktı mesela
12. Gün bugün predictor alcaktım yokmuş ya comfort days aldım

Son düzenleme:
Yumurtlama gününü biliyor musun? Kuzu benim prodoctor 9. Günde gösterdi. Kaç gün geçti üstünden ona bak çiçeğim bak kaset testte çıkmadı aynı gün yaptım predictor de çıktı mesela
Canim kaçıncı gün yumurtlama görmüştün

Canim kaçıncı gün yumurtlama görmüştün
Kuzum ovulasyon 3 tane vardı elimde. 11. Gün koyulaşmaya başlıyordu benimki. 12. Gün sıvı alımına dikkat etmeden test yaptım epey koyuydu 13 ve 14 te de yaptım silikleşmişti. Gerçi geçen aylarda böyle olup hep koyulaşma olmuştu sonradan hatırlar mısın? Biz de 12. 13. Günü değerlendirdik canım ve bir de etkisi ne derece olduysa o jeli kullandım

Evet hatırlıyorum canım sende hep koyu çıkıyordu. Ama bak bu sefer tuttu annesi ne zaman gidiyorsun kan vermeye daha fazla merakta bırakma bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…