Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar, benim gibi merak edenlere kendi testlerimi paylaşmak istedim insan merak ediyor silik çizgi çıkınca hepsini topladım bir araya yazdım umarım size de yardımcı olur. Bir an önce bebislerimize kavuşuruz inşallah. Rabbim isteyen, bekleyen herkese nasip etsin hayırlısıyla 🙏❤️🥰

Eklentiler

• IMG_20220609_092442.jpg
    IMG_20220609_092442.jpg
    186,3 KB · Görüntüleme: 87
Yoldaşlarım bu yola başkoymuş gönüldaşlarım günaydın 🌞 sabah sıkışık bir şekilde uyanıp yaptım testi sanırım değerler artmaya başlamış ne dersiniz? 5 dk lık hali bu
@miresl @Fang @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 S sultansultan90 @Veziir @ad000 R Random3 G Gzmyts53 @dceke Q qwertyuop
Ve etiketleyemediklerim
Ay günaydın ben etiketli değilim ama böyle test sonuçları görünce çok heyecanlanıyorum hajsjskdkd hadi hayırlı olsun bence simdideeennn 😍😍😍

CNm inşallah olur ama kist başka pcos başka pcosda kistin 4 cm olmaz onda Birsuru küçük kist oluyor 4 cm bitane kist olan yumurtalık kistidir
Basit yumurtalık kisti için Dr dogm kontrol verir bnde sürekli cikrdi eskiden hep onla kaybolurdu
merhaba bende bugün doktora gıttım bana 3,5 cm yumurtalık kisti oldugunu söylediler . ilk defa duyuyorum nedir bu yardımcı olur musunuz bu kist varken gebelik oluşmaz mı

Ay arkadaşlar benim dün bat günümdü hala kasik ağrılarım var dört gün önce başladı regl olacağım zannediyordum hala olmadım regl. Bugün gece de olmazsam yarın gideceğim. Benim regl günüm yumurtlama gününü de sayarsak 12. Güne geliyordu. Ben reglden iki gün önce kan verdim yani yumurtlama günüyle birlikte 10. Güne denk gelen günde o gun sıfır çıktı beta HCG. Bugün 13 yarın 14. gün olacak. Acaba çıkar mı kan testinde varsa?

Ay arkadaşlar benim dün bat günümdü hala kasik ağrılarım var dört gün önce başladı regl olacağım zannediyordum hala olmadım regl. Bugün gece de olmazsam yarın gideceğim. Benim regl günüm yumurtlama gününü de sayarsak 12. Güne geliyordu. Ben reglden iki gün önce kan verdim yani yumurtlama günüyle birlikte 10. Güne denk gelen günde o gun sıfır çıktı beta HCG. Bugün 13 yarın 14. gün olacak. Acaba çıkar mı kan testinde varsa?
Bence 1-2 gün daha bekle canım bidaha kan verme olmazsan tekrarlarsın benim yumurtlamadan sonra suan 18. Günüm hala olmadım mesela iğne sonrası 18 deyim benimde agrılarım geldi bugün ama geçti gelen giden yok 1-2 gün daha sabret bence

Bence 1-2 gün daha bekle canım bidaha kan verme olmazsan tekrarlarsın benim yumurtlamadan sonra suan 18. Günüm hala olmadım mesela iğne sonrası 18 deyim benimde agrılarım geldi bugün ama geçti gelen giden yok 1-2 gün daha sabret bence
Günaydın canım bende de ne gelen vaar ne giden göğüs ağrımdan ara sıra oluşan bel ağrısı ve akıntı dışında hiçbişi yok ve gecikmenin 4.günü bugün

4 gün az değil bence varsa çıkar 😍

Yoldaşlarım bu yola başkoymuş gönüldaşlarım günaydın 🌞 sabah sıkışık bir şekilde uyanıp yaptım testi sanırım değerler artmaya başlamış ne dersiniz? 5 dk lık hali bu
@miresl @Fang @Mrs Electrical Engineer @Mucizemmm16 S sultansultan90 @Veziir @ad000 R Random3 G Gzmyts53 @dceke Q qwertyuop
Ve etiketleyemediklerim
Ay kız var var var bence hemen git bizide haberdar et ay çok sevindim şuan canım yaa Allah kucağına almayıda nasip etsin :)

X