Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba beni de ekler misiniz bat 14 Haziran

Kuzum bittimi regl bende yarin aksam calismalara başlarım gibime geliyor baya lekeye dönmüş reglim ilacın etkisi sanirim normalde uzun sürerdi baya
Daha 3. gündeyim canom. Ama zaten cumartesi de hsg olcam. 3 gün de öyle yok. Ben haftaya bugün ancak başlarım çalışmalara

Hmm tamam silik başlıyor o zaman test ilk önce
Bende bu ay ilk denemem ama hep silik çıktı 15. Gün daha koyuydu , ben genede devam ettim testi yapmaya bugun 18 gün gene koyu çıktı bugün bende çok anlayamıyorum ikinci yumurtlamamı falan denıyoruz bakalım hayırlısı nasip olur hepimize bebiş

Ben silikleştiği günü 1 sayınca 14-15. Gün adet oluyordum. Senin yumurtlaman kaydığı için adetin de cumartesi pazara kaymış oluyor diye düşünüyorum. Haftasonu adet olmazsan tekrar test yap bence
Tamam canım öyle yaparım daha önce 29 günü hiç geçmemişti 31.günüm bugün bekleyeyim 5 gün daha

Bence sen hamilesin canım bu kadar gecikme olmuyorsa
Kuzum insallah ya agzın bal yesin ins hep birlikte güzel haberler alalım progestanı 2 gündür bıraktım işte ilacı bıraktıktan en geç gebelik yoksa 3 gün içinde reglin geliyor o yüzden yarını da cıkarmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…