Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıldı atar mısın
IMG_20220608_163438.jpg

Bu da böyle bütün testler

Merhaba arkadaşlar; Bende ilk defa ovülasyon testi aldım ve bugün denedim. Benim reglim dün bitti. Bugün yaptım kızlar sizce nasıl sanki hemen silik çizgi başlamış.

Eklentiler

• 87E29838-2B11-4451-B5CF-A9C4D5767CA6.jpeg
    87E29838-2B11-4451-B5CF-A9C4D5767CA6.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 31
Ben bugün doktora gittim sabah genel muayene diye gebelik dusundugum için kitleler çıktı çikolata kisti de var ama baska bir kitle daha gordu doktor ona bu riskli gorunuyor dedi. İlacli MR da girdim. Kan verdim. Bazı sonuçlar cikmis netten baktim CA 125 108 çıkmış. MR sonucum cuma 16.00 da cikacak onu bekliyorum canim. İnsallah kotu birsey degildir
Canim endometriozis yapisiklik cikolata kistin varsa bide regl donemine yakin CA 125 biraz yuksek cikabiliyor. Benim 5 sene önce yüksek cikmisti doktor söylemişti sknti stres yapma

Zabahı bekleme catlriz zabahA kadar 😂😂 3 predictor 2 comfort aldim bende kargoda dagitima cikmis gelsinde atayim dolabin ust kismina 😅 pyro clinice diye ultra erken gebelik testi aldim gecenlerde cok memnun kalmistim ama nette daha pahaliydi eczanenin birinde 40 birinde 25 liraya satiyolardi 😂😂 ben zaten ayda alemde bitane içerim oda en hafifi degerleri 1 olandan 😅
Hadi bakalım inşallah sıralı bir şekilde gebe kalırız dolar göbüşlerimiz 😍

X