Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çatlatma iğnesinde 14. günüm ve adetim 3 gün gecikti hiçbir adet belirtimde yok. Aksinde hayatımda ilk defa göğüs ağrısı yaşıyorum sütyen takmak bir işkence haline geldi. Ara ara sol yumurtalığıma bıçak sokar gibi ağrı giriyor doktor kontrolünde sol yumurtalığımda sadece yumurta vardı inşallah hamileyimdir ya ☺️
Bende 16. Günümdeyim canım regl tarihini eskisine göre düşünmüyosun çatlatma iğnesi vuruldugun zaman 16-18 arası regl olunuyor canım bendede gögüs fena 6-7 gündğr gögüs agrım var baska bişeyim yok

19AF1578-87BF-42E5-8EA4-778404868F76.jpeg

Hanımlar merhaba Ocak ayında bir düşük yaptım, en son cuma günü beta hcg yaptırdım 4 civarı çıktı, bu da dünkü testim, gebelik belirtisi olarak göğüs sızlaması yaşıyordum cumadan beri ama maalesef dünden itibaren bir sızı kalmadı açıkçası beni endişelendiriyor. İnşallah kimyasal değildir. Bat yarın, geçsin tekrar test vericem. Allah herkese gönlüne göre versin

Eki Görüntüle 3079191
Hanımlar merhaba Ocak ayında bir düşük yaptım, en son cuma günü beta hcg yaptırdım 4 civarı çıktı, bu da dünkü testim, gebelik belirtisi olarak göğüs sızlaması yaşıyordum cumadan beri ama maalesef dünden itibaren bir sızı kalmadı açıkçası beni endişelendiriyor. İnşallah kimyasal değildir. Bat yarın, geçsin tekrar test vericem. Allah herkese gönlüne göre versin
Amin kuzum ins tutunur saglıkla tutunsun insallah sen stres yapma

Eki Görüntüle 3079191
Umudunu kaybetme, inşallah bebeğin seninledir 🥰

Evet 4 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı ama kanda görmeden inanmam ben :KK70:
Var bence sende vaaaarrr. Hemen kan testi ver yarın olmazsan. Ben bile dayanamadım ya zaten kontrole gidecektim neden şimdi gitmeyeyim dedim ahsjjsks öğreneceksem bugün öğrenecegim. Öğrenmeyeceksem de folik asit başlarım artık 😂

Var bence sende vaaaarrr. Hemen kan testi ver yarın olmazsan. Ben bile dayanamadım ya zaten kontrole gidecektim neden şimdi gitmeyeyim dedim ahsjjsks öğreneceksem bugün öğrenecegim. Öğrenmeyeceksem de folik asit başlarım artık 😂
Ben 6 aydır folikasit kullanıyorum mesela devlet hastanesinin dibindeyim zaten istesem kan veririm ama doktor kontrolünümü beklesem diye düşünüyorum cuma gidicem zaten 😂

Canım özele mi gidiyorsun devlete mi

Amiiiinnnnn🤩🤩rüyamda dr vardı, tüm işyeri ile birlikte sinema izliyomuşuz. Beni sahneye çıkardılar. Dr diyo ki “evet hem regl hem de hamile olan arkadaşımız sahnede” dedim neeeee? Jajsjananan ağladım sevinçten bi de ama hiç de sorgulamıyorum reglyken nasıl hamileyim diye😂😂😂
😂😂😂 valla bende bazen değişik rüyalar goruyorum 😅 ama sen sahnelere bile cikmissin yavrum hem hamile hem regl

X