Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazrtsi sabahtan aratcam eşime insallah hastanededir hatta msj atmak istiyorum simdi ama cekiniyorum hafta sonu ya.. doktor zaten eşimi falan tanıyor
Abla atabilirsin aslında çekinicek bişey yok ki senin elinde olan bişey değil sonuçta erken olmuşsun o günde gitmen şart zaten pazartesi sabah geç olmaz mı bugünden konuş bence o gün cok yoğun falan olursa ertelemesin bence

Valla emin değilim çünkü güvenmiyorum iyice adet güümün gecikmesini beklicem zaten cuma günü doktora gidicem eğer adet olmazsam zaten kan vericem o zaman belli olcak kuzum hala tık yok bende
Benim adet gecikmem bugun 4 gun surekli batmalar var igne batar gibi bakiyorum bakiyorum bisi yok hayirlisi canim artik. 30 cu gun bugun 25 vya 26 gunde bir olurum normalde bakalım dun testin negatif çıkması beni gebelik ihtimalinden uzaklastirmisti

Benim adet gecikmem bugun 4 gun surekli batmalar var igne batar gibi bakiyorum bakiyorum bisi yok hayirlisi canim artik. 30 cu gun bugun 25 vya 26 gunde bir olurum normalde bakalım dun testin negatif çıkması beni gebelik ihtimalinden uzaklastirmisti
Doktora git sen de canım bi kan falan ver

M

Hep sen mi gezmelerde olacaksın bugün de ben gezmelerdeyim 🤭 sessiz ve derinden beklemedeyim belirti arıyorum çaktırmadan 😂 sen neden adet oldun yaaa 😏
İyi gezmeler kuzum bende aksama kızın okuma partisi var oraya gccm hic keyfimdr yok…Hemde agrili sancili bol kanamali oldum 😂 benden haber alamazsaniz cezaevine temiz ic çamaşırı gönderin olurmu 😂😅 kocami her an bogazlayabilirim hala test verme islerini erteliyor artik surekli benimle eksin yapmak istemesinin sebebini sirf teste gitmemek icin oldugunu düşünüyorum 😏 cok sinirliyim ona karşı şuan doktoru ara diyorum aramiyo msj at diyorum atmiyo gerckten sinir bozuyor en son bende oluruna birakcam artik herseyi olmuycak cocuk falan ve ben artik onda bi problem oldugunu dusunmeye basladim

Saçıma prp ve mezoterapi istediler A ad000 tahlil verdim bakalım onlar ne cıkcak seyrelmiş bayagı ddi durmazmıs baska türlü kökten gidiyor ya ztn haftaya kadar gebelik durumum belli olur ona göre karar vericem artık
Yaa çok geçmiş olsun canım süreci mutlaka haberdar et
Kizlar ben adet oldum 😃 hemde 2 gun erken 😅 benim doktora gitmem lazimdi nasil olacak ya bugun cumartesi yarin pazar 3. Günü gitmis olacam doktora tedavi baslayacakti 🤷🏼‍♀️ bitliKedi bitliKedi @sultansultan90 A ad000 @Fang Mucizemmm16 Mucizemmm16 @ipti ve diger kizlar Childdevelopment Childdevelopment yapistir bana kirmiziyi asko 😅 bu arada demekki yumurtlamam döngümün 11. Günü olmus 🤷🏼‍♀️ Ve ben 16. Günu adet goruyorum yumurtlamamin genelde
Erken olmuşsun canım baya bende hep 3. Gün gidiyorum doktora bence bişe olmaz gidince falan haber ver

X