Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kızlar ya aranızda daha önce gebelik geçirmiş olanlara soruyorum. Benim öğlen inanılmaz kasik ağrılarım vardı. Regl geliyor herhalde dedim hatta. Şu an yok böyle bir ağrı. Regle de 4 gün kaldı ama ara ara da küçük kasık ağrılarım var regl ağrısı gibi. Acaba gebelik geçirmiş olanlar böyle şeyler yaşadı mı çok merak ettim
Her ay adet sancisi cektim bikac ay gebelikte

Benimde 24 tü ovulasyon tarihim 4 gün kaldı bat 😂 bakalım
Benim yumurtlama pik günüm 24 dü bat 6-7 hazıran bakalım suan test yapsak çıkmaz sanırım demi

Eklentiler

• F4401CAA-FD4B-415F-AF17-1AB93FB4E912.jpeg
    F4401CAA-FD4B-415F-AF17-1AB93FB4E912.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 39
Her ay adet sancisi cektim bikac ay gebelikte
Ya bana da hafif hafif ağrı geliyor ama gidiyor d aynı zamanda. Regle mi yorsam bebeye mi bilemedim 🤷😂 bir de bir ara daha doğum kontrol hapıni bıraktıktan sonra iki üç ay düzene girmemişti 15 günde bir regl olup durdum. O yüzden geri başlamıştım. Şimdi yine 15 günde bir regl oldum ama iki defa sadece. Şu an reglime 4 gün var tam. Bebe olmasa da reglim düzene girdi ona da sevineceğim

Benim yarın evlilik yıl dönümüm ve tam bir yilim oluyor okadar negatif gördüm ki yapmak istemiyorum ama inslalah dizinde benimde bu olmuştur inşallah 8 Haziran'da pozitif gorecez insalalh 🙈🙏🙏🙏
Yaaaa benimde 14 Haziran evlilik yıldönümü 2 sene olacak 🙈 Daha önce bir kimyasal gebelik geçirdim en büyük korkum tekrar kimyasal geçirmek 😕

X