Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keske geri baslamasaydin çünkü vucuttan atilmasi zaten 2-3 ayi buluyor dogum kontrol ilaclarinin mesela benim 3. Ayda duzene girdi
Ya ben Aralık'ta bıraktım. Artık danayanack halim kalmadı yani resmen 15 günde bir regl olup durdum 5-6 defa. Doktor da geri baslayalim dedi. Başladım ben de son iki aydır bıraktım tekrar ama düzene girdi işte bu ay. Bıraktıktan sonra iki defa o şekilde 15 günde bir regl oldum şu an 30 gün olacak 4 gün sonra. Normal dongum benim 30 zaten

Perşembe günü adetimin 2. Günü hormon testi yaptırdım sonuçlar böyle çıktı ama ben bişey anlamadım hamile yazıyor, gebelikte 1. Trimester yazıyor. Anlayanınız varsa beni bi aydınlatın böyle bir şey mümkün değil nasıl oluyor anlamadımEki Görüntüle 3078495
Beta 0.100 değerin hamile değilsin ki. Belki gebelik testi olarak mi belirtilmiş. Değerleri gayet iyi B12 de düşük biraz

Beta 0.100 değerin hamile değilsin ki. Belki gebelik testi olarak mi belirtilmiş. Değerleri gayet iyi B12 de düşük biraz
değilim tabi ki adetliyim bir kere :KK70: :KK70:
Şu hayatta hep değişik olaylar beni buluyor ya ağız tadıyla hormon testimi inceleyemiyorum gidip basacağım hastaneyi şimdi :KK70::KK70:

ucge ucge iyilikperisi92 iyilikperisi92 ben yazmıstım ya geçen kızlar reglim hic aksamazdı olmadım ama test negatif diye, ondan bi gün sonra regl oldum bu ay da tutmamış malesef, bu gecikmeler mevsimsel de olabilirmiş, inşallah sizde vardır bi şeyler, yoksa da darısı diğer aylara 👌🏻
Kuzum bende ondan cekınıyorjm adet olmadım hafif bel agrım var bugun bakalım ne olacak haulrısı olsun senın içinde pes etmek yok öbür au devam. Bende adet olursam 2 gün doktora giderim

Saçıma prp ve mezoterapi istediler A ad000 tahlil verdim bakalım onlar ne cıkcak seyrelmiş bayagı ddi durmazmıs baska türlü kökten gidiyor ya ztn haftaya kadar gebelik durumum belli olur ona göre karar vericem artık

Bende akıntı yok değişik ua vallla anlaamdım 😅 Allah sonumuzu hayır eylesin ins
Amin canim bakalim üçümüzun durumu ayni nolcak bakalim cok merak ediyorum simcook simcook . Adet gecikmem hic olmaz benim mevsimsel yada üşütme kaynakli erkenden olurdum stresliykende olurum hemen. nişan ve dugun zamanlarimda bile oldum pat diye 🤣🤣🤣🤣

Amin inşallah canım sonuç ne olursa olsun haber edelim bu mübarek cuma akşamı dualarımız kabul olur inşallah 🙏🏻 😘
Aynen bende oyle karar verdim 😁 Benimde yarin 25.gunum ayin 4u olmazsam ilk gecikme gunu olucak. Kan idrar neyse artik ayin 8ine kadar yapmam heralde cunku en fazla 3 gun gecikme yasadim bugune kadar nasip bakalim umut kesilmez 🙏🌸💕
Canım ne yaptın regl oldun mu günün geçti mi ☺️

X