Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😅 Niyeyse en en ufak umudum yok zaten gece yatağa girince regl sancısı geliyor sabah kalkiyorum bişey yok ağrı sızı sonra gece geri geliyor falan 😅 usuttum bence ondan yaa 😬😬 grip de oldum bak destekliyor ( kendimi kandırma şeklim )
Ben hamile olduğumu öğrenmeden önce hasta olmuştum 😂 grip gibi olmuştum bi kaç gün öncesinde hamile olduğumu öğrenince geçti🤣🤣

Kızlar bana yardımcı olur musunuz bugün adet günüm adet olmadim sadece hafif sancım var kan verdim 3.75 çıktı betam ovulasyon takibi yapmıyorum sadece 21 Mayıs'ta gece 12 1 gibi çatlama sancım oldu yumurtaligimda o gün yumurtlama akintimda oldu yumurtlama o gün olmuş olabilir emin değilim değerim çok düşük sizce kimyasal mıdır
Adet günümden 5 gün önce 7.14 değerle kimyasal geçirmiştim ben o zaman bana yükselir yükselenleri gördüm diyen olmuştu bir kanaman başlarsa yerleşme diye düşünme ya tekrar test ve ya da muayene ol

Karşıma çıkan 😅😅
Screenshot_2022-06-04-00-42-33-511_com.instagram.android.jpg

Adet günümden 5 gün önce 7.14 değerle kimyasal geçirmiştim ben o zaman bana yükselir yükselenleri gördüm diyen olmuştu bir kanaman başlarsa yerleşme diye düşünme ya tekrar test ve ya da muayene ol
Biliyorum açıkçası pek yükseleceğini düşünmüyorum yumurtlamaya göre yeni yükselmesi gerekmezdi yüksek bir değer olması gerekirdi kimyasal olabilir diye düşünüyorum artık yinede sağol cvp için 😊

Biliyorum açıkçası pek yükseleceğini düşünmüyorum yumurtlamaya göre yeni yükselmesi gerekmezdi yüksek bir değer olması gerekirdi kimyasal olabilir diye düşünüyorum artık yinede sağol cvp için 😊
Hala umut var öyle düşün 😉 eğer kimyasalsa da bir sonraki ay gebelik ihtimali yüksek oluyormuş maalesef biz sonraki ayı değerlendiremedik bu ay beklemedeyiz bakalım hayırlısı artık 😍

Ya ben yanlis mi hesapliyorum bi bakin 😁 21inde yumurtlama 22sinde catlama gordum ne zaman adet olucam?? Uygulama 6sini gosteriyo ben 4u diyorum 5ide olabilir tabi ahaha

X