Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla inadımda kararlıyım daha yapmicam haftaya cuma günü doktora randevum var eğer bişi varsa orda öğrenirim canımı sıkmaya hiç niyetim yok
Sen ucge nin haberlerde okudugu doktorlarin hastasisin sendeki iradenin yarisi bende olsa test konusunda inanki testlere verdigim para yariya düşerdi

Yada 26 Mayıs'ta tekrar yumurtladim o tuttu kanda henuz çıkmadı bebetime yakaladi ahshsh kendimi kandırma şeklim bir hafta daha olmazsam adet zaten doktora gidicem
Senin dün yaşadığın olay beni bile o kadar etkilemiş ki. Rüyamda test yapıyorum çift çizgi hamileyim diye sevinip herkese haber veriyorum sonra bi şey oluyor meğerse test yanlış ve negatifmiş. Allahım bildiğin yıkılıyorum yaa rüya bile olsa yani aynı üzüntülü duyguyu net bir şekilde yaşadım. Valla Allaha şükür evlatlarımızda var olmayanlar için kimbilir ne kadar daha zorlu bir süreçtir. İnşallah en hayırlı zamanda nasip olsun ve o hayırlı zamana kadarda sabırla beklemeyi nasip etsin Allah herkese.

Tabii akışına bırak ama bizi de salma çayıra özlüyoruz.. çok iyi yapmışsın biz de saldık biliyorsun, hem ilişkimiz de olumsuz etkilenmiyor böylece. Sinyaller güzel, inşallah belirtidir kuzum

G Gzmyts53 cunku sonradan yaptigi gebelik testleride negatif gosterdi ama bu kadar kisa surede dusermi kim
İdrar testlerinin sonradan negatif gösterdiğini bilmiyordum. O durumda erken döllenme olmuştur idrar da bile pozitif gözüktüğüne göre sonra kan vermeden kimyasal olmuştur. Ben kimyasal pek bilmiyorum ama o durumda adet olmak gerekmiyor mu bide
yasal olsa anlamadm

Bende hic inat yok ama cok aceleciyim hersey olacak bitecek.
ben normalde dünde yapmicaktım biliyorum çünkü ben daha 12 gün önce çatlatma iğnesi oldum varsada tospik çıkmaz ama eşim dün 4-5 tane test alıp gelmiş peşimde koşuyor allah rızası için yap şunu diye sırf sussun diye yaptım yoksa çıkması mümkün değil daha biliyorum

Allah herkese nasip etsin inşallah ama demek ki kan vermeden anneme bile dememem gerekiyor. Böyle şeyleri duyunca

Sen bide benim yaşadığım şoku düşün.. Eşim elinde kağıtla arabaya doğru geliyor üzgün bir şekilde bende her zamanki şakalarından biri sanıyorum. Yok diyor negatif hadi oradan ver şu kağıdı dedim bir baktım negatif... Kalkaldımm. 5 dakika şoktan falan çıkamadım. Sabahın köründe de uyandım uyuyamadım. Hani çizgiler sonradan çıksa okey, anında çift çizgi çıktı ya hemde iki testte de. Son kullanma tarihleri de 2024. Anlamadım vallahi, yok demekki. Hayırlısı ne diyeyim..

Ne kanama ne lekelenme hic birşey de yok bende

G Gzmyts53 cunku sonradan yaptigi gebelik testleride negatif gosterdi ama bu kadar kisa surede dusermi kimyasal olsa anlamadm
Ya bide minnakkurabiyelerr sayfasından almıştım ya ovulasyon testlerini. Dünkü testlerimi de o kadına attım baya çizgi var bana dedi bunda gebelik gözükmüyor tabiki var diyemeyiz çok sinirlenmiştim nasıl olamaz diye kadın haklı çıktı

Gerçekten bende anlamadım. Çünkü hep şey denir pozitifse idrarda negatif olabilir ama Negatifse pozitif çıkmaz yani çok çok nadir bir durumdur. Aslında gerçekten de öyle olmayan betahcgyi nasıl algılayıp çift çizgi çıkabilir ki. Hadi bi tane testte çıksa yine neyse 2 tane yaptın bide. Yani sabretmekten başka çare yok gerçekten. Yeni aya motivasyonunu topla moralini yüksek tut hayırlısını iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…