Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten bende anlamadım. Çünkü hep şey denir pozitifse idrarda negatif olabilir ama Negatifse pozitif çıkmaz yani çok çok nadir bir durumdur. Aslında gerçekten de öyle olmayan betahcgyi nasıl algılayıp çift çizgi çıkabilir ki. Hadi bi tane testte çıksa yine neyse 2 tane yaptın bide. Yani sabretmekten başka çare yok gerçekten. Yeni aya motivasyonunu topla moralini yüksek tut hayırlısını iste.
İçindeki stripler lh mı acaba diye düşündüm ben de karışıklık olduysa belki

evet haftasonu da geçsin bakalım. sabah nette okudum kadın doğum doktorlarının ve hastahanelerin yazılarını idrarda testi adet gecikmesinin 10. gununde yapın diyor. benım daha 3. gunum bugun :mad:
ya bu çok riskli ama. ben dış gebelik geçirdim. hamile oldu öğrendiğimde adetim 5 gün geçmişti değerim 550 idi ve ben memlekete gidicektim dedim orda doktora giderim. 4 gün sonra da ben kanama gördüm dr anlamadı dış gebeliğimi 2-3 gün sürekli beta verdim kese bakıldı ağrım hiç olmadığı için dr da ufak bi kese var sanki gibi dedi. başka doktora gittim perinatolog dış gebelik olduumu söyledi ve ameliyat oldum. çok büyümüştü embriyo. adet gecikmesinden 3-4 gün sonra test yapmak ok ama bence on gün fazla.

Hala aklım almiyor ya bakın son halleri kızlar..

Eklentiler

• 16542395469054140166159532457887.jpg
    16542395469054140166159532457887.jpg
    134,1 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba canım çok şükür iyim ben. Bende bu ay saldım lekelenmem başladı zaten bir kaç güne tam anlamıyla başlar sonrada rahim filmi falan bakalım. Aman sen en iyisini yapmışsın valla düşünmemek en iyisi. İlişki biraz fazla olmuş gerçi😂😂hadi bakalım belki sende bebiş gelir inşallah🥰
Ay hadi hayırlısı ile filmi de çektir varsa bi engel o giderilir inşallah yoktur. İlişki evet ya aşırı oldu ama bebek düşünerek olan bişey değildi ya zaten aylardır robot gibi ilişkiye girmekten bişey anlamamışız🤣 Nasip ya hen sonraki aya odaklandım tekrar aşılama deneyeceğiz bakalım hayırlısı ile olur inşallah bu sefer
Tabii akışına bırak ama bizi de salma çayıra 😁 özlüyoruz.. çok iyi yapmışsın biz de saldık biliyorsun, hem ilişkimiz de olumsuz etkilenmiyor böylece. Sinyaller güzel, inşallah belirtidir kuzum ❤️
Kpss çalışıyorum kuzu siteye girince çıkmak zor oluyor gece yatınca uykum gelene kadar okuyor sabah da uykum kaçsın diye giriyorum 🤣🤣
Salmak iyi geldi ama aylardır ilaç üstüne ilaç hem stres hemde baskı oluyordu.

Sinyaller güzel olsa nolucak ya bize gülmez ki o şans. Reglden sonra tekrar aşılama yapıcaz ona odaklandım 🥰

X