Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin canim ya gec dollenme yada gebelik yok 🤷🏼‍♀️ Benimde 2-3 gün rötarlı olur bazen bebekse hemen pozitife dönsün bebek degilse hemen regl ol ki yeni bi aya giris yap biran önce
aynen oyle bu şekilde insan ıkılemde kalıyor. benım döngüm hiç geçmezdi heleki 3 gun :110: erken olur geç olmazdı 25 veya 26 günde bir olurum çok moralım bozuldu sabah :KK12:

Kesinlikle benimde öyle😔 ya kac tane test yapti farkli marka nasil pozitif gosterdi 🤦🏼‍♀️ Yada kimyasaldı dusmeye mi basladi acaba değer
Yada 26 Mayıs'ta tekrar yumurtladim o tuttu kanda henuz çıkmadı bebetime yakaladi ahshsh kendimi kandırma şeklim 😅 bir hafta daha olmazsam adet zaten doktora gidicem

evet haftasonu da geçsin bakalım. sabah nette okudum kadın doğum doktorlarının ve hastahanelerin yazılarını idrarda testi adet gecikmesinin 10. gununde yapın diyor. benım daha 3. gunum bugun :mad:
ula 10 gün gecikse zaten anlarım hamile olduğumu yaa yada direk doktora giderim neden gecikti diye testi neden alayım :KK70:

Günaydın kızlarrrr
Bugun 34 cü döngü günü hala adet olmadım
Dün kınaya gittim oynadım zıpladım vallla 😅
Cok hafif regl belirtisi geldi 3 kere tuvalete gittim ( bide hazırlıklıydım evden çıkmadan ped taktım ve şort giydim ) bana mıısn demedi
Şimdi sabah kalktım işe gitmek için peçete ile kendımı kurulurken cok hafif sarı sumuk yine geldı
Anlamaıdm bişi
Bugun de test yapmıcam üç gün ıleriye çekebilir mevsim yA da stres den dr şüpheleniyorum hakkım da hayırlısı eğer hamıle kalırsam tek tek belirtileri yazıcam size ve ılıskı pozisyonunu da yazıcam cunku biz bu ay eşimle altın vuruslar yaptığımızı da düşünüyoruz 😅😅😅😅😅😅😅😅
hhahhaha allah seni napmasın deli yaaa :KK70:

X