Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquick artırmed bence bunlar yanılma payı çok az olan testler bebe time da geçen ay bende 15 dk sonra falan böyle çıkardı miratech de çıkardı artık soğudum yani. Bekle bakalım canımdaha adet olmadın yani
Laboquick kullanıyorım ben bir gün dursa da kuruma çizgisi çıkmıyor onun erken gebelik testini aldım onda da çıkmadı başarılılr yani

Kızlarrrr salı günü rahim filmi çekilmiştim aynı gün doktorumada muayne oldum 17 mm sağ tarafta yumurtam varmış cumartesi tekrar gidicem büyüklüğüne bakıcak çatladı mı çatlamadı vs ama benim aşırı şeffaf akıntım var bu kadar yoğun olmamıştı hiç rahim filmiyle alakası olabilir mi

Kızlar ben 2 gün önce kan verdim 7.6 cıkmıstı. Bugün tekrar bakacaktı doktor. Bgun 39 cıktı. Hamılelık testlerımde dunden berı cıft cızgı oldular. Ay çok çok mutlu oldum 😍 benım adetten 4 gün önce yaptığım erken gebelik testim negatıf cıkmıstı. Ama kanda 7 cıkınca gebelik var dedı. Adete son 2 kala testlerım pozıtıf cıktı. Yanı test 2 gun arayla negatıften pozıtıfe döndü. İdrarda olumsuz sonuc goren hemen ümitsizliğe kapılmasın. Adete 2 gün kala yapın. 🤗veya adet gününde
Canım tebrik ederim çok güzel haber sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲

Günaydın kızlar 🙋 ben bu sabah uyanip test yaptim malesef negatif çıktı adet hala yok bugün gecikmenin 3. günü 😢 iyilikperisi92 iyilikperisi92 Destina88 Destina88 Mucizemmm16 Mucizemmm16 simcook simcook G Gzmyts53 D Didemir1 M Mavimiresl leRonthavan leRonthavan sizler nasılsınız bugün ☺️
Yaa 😕 hayırlısı olsun kuzum inşallah Rabbim bi an önce nasip etsin bebişini sana bekletmeden 🤲🏻🤲🏻❤❤ ayy ben valla grip oldum ölüyorum bebek düşüncek halim kalmadı ki nefes alamıyorum göğsüm parçalanıyo sanki öksürürken 🙄 olacağı varsada zaten ilaç içmem lazım o yüzden olabiliceğini pek zannetmiyorum 😑

Bugunle beraber 16 gün oluyor gecikmem yarın sabah 2.kez doktora muayene olucagım ultrosonla bidaha baksınlar bilmediğim sıkıntı mı var diye endişe ediyorum meğer 2.çocugu eşim ne çok istiyomuş oğlum çok fena 15 ay uykusuz geçirdim kaç tane kazak parçaladım sinirimden ne çok ağladım uykusuzluğumdan hamileliğimde çok zordu zaten içimde bi gram istek kalmadı çocukluk hayalimdeki mesleğim anne olmaktı ne zormuş anne olmak dedim ama eşim için tekrar denesemmi bilemedim yarın bi sorun varmı onu öğreneyimde artık olursa olur olmasada sıkıntı yok herşey nasip kısmet
Bir çocuğunuz varmış Allah bağışlasın. Önce sağlık tabi ki bir sorun var mı önce onu öğrenmek gerekir. İnşallah bişey yoktur. Ondan sonra da artık Allah nasip ederse olur neden olmasın.

Sen artık test yap varsa çıkar şimdiden alıştırmak lazım olumsuzsa. inşallaaah sende vardır ama yüzümüz güler biraz
Kuzu ben bugın de beklıcem 3 gün öne de cekebiliyomus mevsim değişikliğinden dolayı vallla dün kınaya gittim oynadım zıpladım hafif regl agrısı geldı 3 kere tuvalete gittim yine de yok 😅

Bakın kızlar bunu aksam üzeri yapmıştım. İlk 5 sn de çıkmıştı 1 dakika sonra eşime atmak için çekmiştim. Bu kadar da yalancı çizgi çıkarmazsın be 🙄
Kuzum ne diyiceğimi bilemiyorum çok fazla tek bildiğim herseyde bi hayır vardır biz o anın içindeyken göremeyiz o yüzden bebeğim üzme kendini önümüzdeki maçlara bakıcaz artıkın inşallah daha fazla bekletmeden Rabbim bebişine kavuştursun seni ❤❤🤲🏻🤲🏻

Hayırlı akşamlar canımlar bu ay inzivaya çekildim ama girip arada okuyorum takip ediyorum sizi
@Random3 @ad000 @sultansultan90 Z ZorluBekleyis M Mavimiresl
Ve diğer kızlar nasılsınız 🌿
Ben bu ay rahat bırakıcam kendimi dedim ama olayı biraz yanlış anladım sanırım ilaç falan kullanmadım ama bir görseniz ilişkisiz iki yada üç günüm var heralde evlendiğimden beri ilk kez bu kadar çok birliktelik olmuştur.
Yumurtlama falan da takip edemedim haliyle öyle saldım çayıra mevlam kayıra devam ediyoruz.
Üç dört gündür rahmimin sağ tarafında ağrım var çoğu zaman iğne batması gibi oluyor. Bel ağrım vardı iki gün bu gün geçti sanki biraz. Akıntım bazen sulu beyaz bazende sarımtrak yeşile dönük bi renk oluyor mukus şeklinde oluyor.
He birde uyuyorum sürekli.
Bakalım ne olacak uygulama 9 10 haziran gösteriyor batı
Merhaba canım çok şükür iyim ben. Bende bu ay saldım lekelenmem başladı zaten bir kaç güne tam anlamıyla başlar sonrada rahim filmi falan bakalım. Aman sen en iyisini yapmışsın valla düşünmemek en iyisi. İlişki biraz fazla olmuş gerçi😂😂hadi bakalım belki sende bebiş gelir inşallah🥰

Kuzu ben bugın de beklıcem 3 gün öne de cekebiliyomus mevsim değişikliğinden dolayı vallla dün kınaya gittim oynadım zıpladım hafif regl agrısı geldı 3 kere tuvalete gittim yine de yok 😅
Kız biz sana zıplamam dimedik mi🤣🤣 ayy ilk hamile olduğum zaman bilmiyodum tabi bende birinin kına gecesinde oynamış tepinmiştim gözümün önüne geldi şimdi 😂😂

Günaydın kızlarrrr
Bugun 34 cü döngü günü hala adet olmadım
Dün kınaya gittim oynadım zıpladım vallla 😅
Cok hafif regl belirtisi geldi 3 kere tuvalete gittim ( bide hazırlıklıydım evden çıkmadan ped taktım ve şort giydim ) bana mıısn demedi
Şimdi sabah kalktım işe gitmek için peçete ile kendımı kurulurken cok hafif sarı sumuk yine geldı
Anlamaıdm bişi
Bugun de test yapmıcam üç gün ıleriye çekebilir mevsim yA da stres den dr şüpheleniyorum hakkım da hayırlısı eğer hamıle kalırsam tek tek belirtileri yazıcam size ve ılıskı pozisyonunu da yazıcam cunku biz bu ay eşimle altın vuruslar yaptığımızı da düşünüyoruz 😅😅😅😅😅😅😅😅

Yaa 😕 hayırlısı olsun kuzum inşallah Rabbim bi an önce nasip etsin bebişini sana bekletmeden 🤲🏻🤲🏻❤❤ ayy ben valla grip oldum ölüyorum bebek düşüncek halim kalmadı ki nefes alamıyorum göğsüm parçalanıyo sanki öksürürken 🙄 olacağı varsada zaten ilaç içmem lazım o yüzden olabiliceğini pek zannetmiyorum 😑
Bilmiyorum benim adetim gecikmez psikolojik mi oldu anlamadim ki gunu gunune olurdum hatta erken gelir gec gelmezdi cok moralim bozuldu sabah sabah bakalim ne zaman gelicek adet. Herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkese nasıp etsin 🙏

Kız biz sana zıplamam dimedik mi🤣🤣 ayy ilk hamile olduğum zaman bilmiyodum tabi bende birinin kına gecesinde oynamış tepinmiştim gözümün önüne geldi şimdi 😂😂
Ciddimi yA valla oynadım koz dedim benı zıplatmayın hamıle olabılırım dedim naısl gıluyp kızlar 😅😅😅

Bilmiyorum benim adetim gecikmez psikolojik mi oldu anlamadim ki gunu gunune olurdum hatta erken gelir gec gelmezdi cok moralim bozuldu sabah sabah bakalim ne zaman gelicek adet. Herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkese nasıp etsin 🙏
Belkide psikolojiktir kuzum bende geçen ay çok farklı adet oldum ondan önceki ay 3 gün geciktim bide uzun zamandır gecikme olmuyodu aklıma bir girdi geciktim🙄

X