Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallahi bu batmalar bende de var. Aşırı iştah ve bel ağrım da var inanılmaz. Ama son birkaç saaattir kasıklarımda bacağıma da vuran ağrı var. Sanırım regl olacağım bu regl olma belirtilerin çünkü benim. Hayırlısı artık bakalım
Aynen kuzum hayırlısı olsun inşallah. Bebe yoksa da regl zamanında gelsin de önümüze bakalım.

Olmustum kuzum femara çatlatma iğnesi ama umudum yok gene son çatlatma iğnem ztn daha da yaz geldi dinlencem bunaldım yazın tedavi istemiyorum
Ay ben bidaha aşılama olucam bu reglden sonra.
Geçenki aşılamadan 1 kutu gonalf kaldı elimde boşa gitmesin diye aşılama yapıcaz. Temmuzda taşınırken dolaptan çıkınca bozulur ziyan olmasın dedik 🤣🤣🤣

Aynen kuzum hayırlısı olsun inşallah. Bebe yoksa da regl zamanında gelsin de önümüze bakalım.
Vallahi aynen ona da seviniyorum 15 günde bir regl oluyordum hiç değilse döngüm normale dönecek gibi 5 gün var regl olmadım henüz. Kasik agrilari geliyor ama yavaştan. Bakalım buna şükür ya

Vallahi ben bu ay da olmazsa salicam gerçek anlamda. Diyetisyene gideceğim acil kilo vermem gerek. Spora vurcam kendimi. Bütün bebekle ilgili uygulamaları da sileceğim. Zaten yds ALES de çalışmam lazım. Bebek de ne zaman olursa artık bebek için ilişki de yasamayacagim tamamen oluruna bırakacağım. Ovulasyon da kullanmayacağım. Olursa olur zaten acelesi yok ya Allah büyüktür biz zaten daha 1.5 senelik evliyiz

2D622ABB-D21F-43D3-97B3-E484BDE57300.jpeg

BÖyle bişi aşırı silik hatta acaba başka bişimi diye eşim bakarken benim yaramaz kediler tırmık attı teste zaten önemsemiyorum daha erken sonuç için☺️☺️

Vallahi aynen ona da seviniyorum 15 günde bir regl oluyordum hiç değilse döngüm normale dönecek gibi 5 gün var regl olmadım henüz. Kasik agrilari geliyor ama yavaştan. Bakalım buna şükür ya
Bende pko yum ya ilaçlarla falan düzeldi reglim aylardır ilaç kullana kullana. Bunay ilaç kullanmadım gibi bişey inşallah normal adet olabilirim. Aynen her halimize şükür Rabbim bundan kötü etmesin inşallah

Ya ben şuan önemsemiyorum açıkçası çünkü adet günüm yarın ben gene doktora gitmeden kırmızı da olmuş olsa inanmıyorum çünkü bazen yanlış çıkartıyor üzülmemek için de başta atmak istemedim eşim çok kıZdı ama o hayal kırıklığını yaşayamam ben birdaha
Tabi en güvenilir olanı reglin geçip kan verip görmek. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 💚

1.20 çıktı kizlar nasil olabilirki soktayim aninda silik cikan cizgiler nasil olabilir aklim almiyor inanamıyorum
Canım çok şaşırdım epeydir okuyordum seni belirtilerini falan içimden diyordum bu kız hamile diye sonra testlerinde ilk geç çıkmışlardı ama son attığın 1 dk da çıktı deyince ben demiştim dedim ama şimdi senin kadar şaşkınım.
Geçen ay bende senin gibi oldum ama kızlar hatırlar aşılama oldum testler sonradan kırmızılaştı yıkadım geçmedi en son yaptığım seninki gibi 10 dk içinde belli oldu sonra daha da kırmızı oldu falan ama akşamına regl geldi. Kaset testlere de inanamıyorum artık.
Üzülme🌿 Rabbim en doğru zamanda hayırlı olanı nasip etsin hepimize 🙏

Vallahi ben bu ay da olmazsa salicam gerçek anlamda. Diyetisyene gideceğim acil kilo vermem gerek. Spora vurcam kendimi. Bütün bebekle ilgili uygulamaları da sileceğim. Zaten yds ALES de çalışmam lazım. Bebek de ne zaman olursa artık bebek için ilişki de yasamayacagim tamamen oluruna bırakacağım. Ovulasyon da kullanmayacağım. Olursa olur zaten acelesi yok ya Allah büyüktür biz zaten daha 1.5 senelik evliyiz
Bende kpss ye verdim kendimi bu ay gerçekten iyi oluyor bebe sadece kasık ağrım bel ağrım olunca aklıma geliyor sonra oh kafa rahat. Ovulasyon testlerini 2 ay kullandım bende stresten başka bişeye yaramadı malesef.

X