Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oo ovulasyon testi müthiş stres yaptiriyor ya pozitif çıksa bile stresten değerlendirmek cok zor oluyor
Stres benim adım zaten aralıkta ilk denemeye başlayınca nasılsa 1 evladım var olursa olur olmazsa nasip diyerek başladım o zamandan beri her çgün bu gruplardayım

Ben de iki kere kullandım sadece ovulasyon testini sonra da akintiyi takip etmeye başladım. Daha az stres oluyor o şekilde,biraz akışına bırakmış gibi

Uğurlu gelir bize inşallah bu topik napcaksin canım doktor kontrolünde mi ilerliceksin bu ay
Bu ay ovulasyon Alaçam bebem doktor 3 ay dolmadan bişi yapmicam anlaşılan 3cu ay dolsun bakalım nasıl yönlendirecek ins gerek kalmaz 2.ci çocuk için 2 aydır deniyoruz 3.cu aya gorcez sanırım o yüzden doktor beklemeye aldı beni salı sabahı yetişebilir sen gidecem doktora salidam sonra yok çünkü bu ay birde ovulasyon takibi yapayım diyorum sen neler yapcam bu ay

Stres benim adım zaten aralıkta ilk denemeye başlayınca nasılsa 1 evladım var olursa olur olmazsa nasip diyerek başladım o zamandan beri her çgün bu gruplardayım
Aha benim kopyam fotokobim sadece 2 ay oldu spirali cikarali anasını satım 1 hafta gecikmeyle gittim 2 kez kan verdim negatif dün doktordaydim dedim kesin kist var o da yok bebekte yok bu zıkkım niye gelmiyo dedim ta ki saldım kendimi sabah motor patladı eyi miadet oldum sabahın köründe yani stres deyince bizzzzzzzz asla yapmıyorum desekte yapanlardaniz

Ovulasyon testi hakkind ayardimci olur musunuz kızımdla onun sayesinde kaldım hamile ama deyinki bana hatirliyo musun nasıl kullanılır ne zaman yapılır hep unuttum yani ovu takibini sabah akşam mi yapcam adet bitiminden birgün sonra mı baslim bilgi verir misiniz

Regl bitince başlamak en iyi,yumurtlama günleri değişiyor.Ilk idrarla yapılmıyor,gün içerisinde istediğin saatte yapabilirsin.Öncesinde iki saat boyunca içecek yoktu sanırım.Ben ona hiç uyumadım.Her gün aynı saatte tekrarlamanda sağlıklı sonuç almak için önemliymiş

Canim genelde 8 ile 14 Günler arasi yapmak gerekiyor çünkü genellikle bu aralıkta yumurtlama oluyor elinde cok test varsa adet biter bitmez yap ama çok yoksa 8. Gün başla koyulaşma görünce günde iki kez yap en koyu olduğu günün ertesi gün siliklesme oluyor o zaman catlama oluyor

İnşallah ya aylardır gözümüz yollarda ya insanlar da süreli soruyor daha da deliriyorum artik herkese cemkirmeye başladım
Kız ben daha 2 ay oldu ikinciyi dneemeye başlayalı kısır ettiler beni 2 ayda spiral çıkınca rahim kendini hazirlayacak belki 1 yıl sürer belki 3 ay size ne ama yok garga burunları her boka sokacaklar

Heee tamam günde 1 tane yapiliyo deki sabah akşam değildi dimi valla aradan 6 yıl geçti ya

G Gzmyts53 canım bugün 14. Günüm ani bir kararla ovulasyon takibi yapmaya karar verdim. Duphastonu da pik gördükten sonra alıcam. Senin testlerden sipariş ettim ama gelene kadar kullanmak için 5’li miratech aldım eczaneden merak ettiğim bunda C çizgisi de epey silik oldu.Daha önce hiç kullanmış mıydın bu markayı böyle mi oluyor

Himm ya elime para gelecek bu ara alcam da marka olarak en iyisi hangisi ve uygun set halinde. Nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…