Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım beni de ekler misin bat 5 haziran
Ekliyorum canim
Ozlenenhanim ekledim canım

Evet ya doktorlar bir sene deneyin eğer olmazsa belli şeylere başlayın diyorlar.bana da kadın doğum doktorum bir sene normal bir süre diyor acele etmeyin o ne zaman gelecegini çok iyi bilir

Benide ekler misin canım benim son bat 14 Mayıs gelecek bat 12 haziran

Kızlar ben yumurta takibi yapıyordum ya düne kadar yaptığım testler belirgin dün hatta bi tık daha koyuydu kampa gideceğim için ilişkiye girem ne olur ne olmaz demiştim ilişkiden bi iki saat sonra akıntımla beraber hafif kan geldi. Bugün test yaptığımda çizgi yok yani acaba dün yumurtam mı çatladı ne diyorsunuz. Dün ilişki oldu bugün anca gece dönmüş olurım eve geç kalmak istemiyorum akıl fikir verinn ilk resim bugünden diğeri önceki günlerden. Dünkünü çekemedim bi tık daha koyuydu ama C kadar koyu değildi

Eklentiler

• F70A78DB-1AAA-48E5-B13F-5CCD05DB8C3C.jpeg
    39,4 KB · Görüntüleme: 41
  • 21148137-33C2-4E31-8A1A-A762CF06B085.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 42
Merhabalar benim de bat 19 mayis beni de ekler misinizBir yılı geçti,ikinci bebeğimizi istiyoruz.Bu ay değişik olarak q-folin diye bir vitamin kullandım.Doktor vermişti.36 yasindayim regl 3. gunu gel tahlil yapalım dedi ama maalesef hiç denk getiremedim.Kucuk bir ilçede yaşıyoruz.Yaza tayinciyiz inşallah.Belki kendiliğinden olur diye birkaç ay daha şans tanıyorum

Ben pik göremedim canim ya

Ekliyorum canım

Ah şu bayramlar anneler günü yok mu insan o zaman daha çok hassas oluyor sanki seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah en yakın zamanda

Düzenli değilse ovulasyon testi kullan canim o biraz yardimci oluyor adet gününü de biliyorsun genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…