Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay ovulasyon Alaçam bebem doktor 3 ay dolmadan bişi yapmicam anlaşılan 3cu ay dolsun bakalım nasıl yönlendirecek ins gerek kalmaz 2.ci çocuk için 2 aydır deniyoruz 3.cu aya gorcez sanırım o yüzden doktor beklemeye aldı beni salı sabahı yetişebilir sen gidecem doktora salidam sonra yok çünkü bu ay birde ovulasyon takibi yapayım diyorum 🥰sen neler yapcam bu ay
Bende ikinci için uğraşıyorum canim ovulasyonla 3. denemem olucak. Başladım bakalım ne zaman yumurtlama görücem😅

Eki Görüntüle 3065906
G Gzmyts53 canım bugün 14. Günüm ani bir kararla ovulasyon takibi yapmaya karar verdim. Duphastonu da pik gördükten sonra alıcam. Senin testlerden sipariş ettim ama gelene kadar kullanmak için 5’li miratech aldım eczaneden merak ettiğim bunda C çizgisi de epey silik oldu.Daha önce hiç kullanmış mıydın bu markayı böyle mi oluyor
Kullandım canım bunu. Bunların diğerleri gibi kıpkırmızı olmuyor ama güvenilir bi marka yanlış çıkarmıyor. Başka bi markayla beraber bundan da yapmıştım aynı yumurtlama gösterdi.

Himm ya elime para gelecek bu ara alcam da marka olarak en iyisi hangisi ve uygun set halinde. Nasil
Canım minnakkurabiyelerr sayfasından al innovita en memnun kaldığım marka oldu benim. 20 tane ovulasyon 4 tane gebelik testi 100 lira. Ama bana 24 ovulasyon 6 gebelik testi geldi fazla fazla koyuyorlar içine her ihtimale karşı.

Kullandım canım bunu. Bunların diğerleri gibi kıpkırmızı olmuyor ama güvenilir bi marka yanlış çıkarmıyor. Başka bi markayla beraber bundan da yapmıştım aynı yumurtlama gösterdi.
Tamam süper o zaman senin kaçıncı günün bu arada. İnşallah bu ay olur ya çok ümitlendim

Tamam süper o zaman senin kaçıncı günün bu arada. İnşallah bu ay olur ya çok ümitlendim
Bugün 10 canım henüz yumurtlama yok benimde, bende ümitliyimm 😍 kaç aydır deniyosun? Benim 3. ayım olacak öncesinde bir kaybım var

Uf sinir ediyorlar ya bende evleneli 11 ay oldu ama illet ettiler artik
Oha daha yenisin ben 7 yıl oldu 1 kızım va rdiye susmadilar düşün 7 yılda 1 uşak ettin kisirmisin olmuyo mu lar havada uçuyor şuan başımın etini yediler sen daha yolun basindaisn yanlış anlama bacım milletin ağzı torba değil ki buzesin susmazlar asla sende ben böyle iyim canım ne zaman isterse o zaman yapcam de gene ne edersen et susmazlar

Ay sorma ya biz de dün kayınvalidemler de yedik kadının biri durduk yere soruyor işte hiçbir şey yok ha ortada diyor ki kız mı erkek mi. Dedim ne kız mı erkek mi ya diyor ki işte siz kaç aydır evlendiniz galiba sizin olmuyor gel de bir senin göbeğini çekelim. Ya herkes oturmuş bir sürü insanların içinde bunu söyledi o kadar çok moralim bozuldu ki ben de dedim kendimize hazır hissetmiyoruz bu sefer sordu şey korunuyor musun. İnsanlar çok hadsiz leşmiş gerçekten ya biz aylardır çabalıyoruz olsun diye patavatsızca hâlâ saçma sapan cahilce şeyler soruyorlar ya
Bende aynı şeyleri yaşıyorum. Bizden saklama diyorlar kaç aylık hamilesin diyorlar halbuki birşey yok ortada Bayram burnumdan geldi 😓

Kızlar benim bu ayki regl 5 gün kaldı.Sabah gebelik testi yapacağım.Hicbir belirtim yok açıkçası,kendimi dinliyorum ama yok maalesef.Dun gece bir tane yaptım çok ince bir çizgi belirdi ama varla yok arası hayalet,regl olursam da zaten haziran grubundayim😊Gruba sonradan dahil olmak valla zor

X