Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gördü degerler normal dedi banada garip geldi anlayamadim
Bekleyelim canım napalm? Bekleye bekleye perişan oluyoruz ama yapacak bişey de olmuyor. Test falan yapma tut kendini Bat 1 gün geçerse o zaman yaparz. Hem net çıkıyor şüphede kalmıyorsun hem paramız çöpe gitmiyor. Ben de dayanamayıp yapıyordum ama tutucam bu sefer kendimi :) evimin karşısında eczane var sırf tetiklemesin diye camdan dışarı bakmıyorum :))

5'in altındaki değerler negatif diye biliyorum canım ben.
Evet aynen o sekilde benim sali aksami testim silik pozitif ti erken gebelik testi dün negatifti bende tsh normalin uzerinde kizimda hastaydi hazir gitmişken kan veriyim dedim böyle cikti ama testin hassasligina hayran kaldim 😂

Bekleyelim canım napalm? Bekleye bekleye perişan oluyoruz ama yapacak bişey de olmuyor. Test falan yapma tut kendini Bat 1 gün geçerse o zaman yaparz. Hem net çıkıyor şüphede kalmıyorsun hem paramız çöpe gitmiyor. Ben de dayanamayıp yapıyordum ama tutucam bu sefer kendimi :) evimin karşısında eczane var sırf tetiklemesin diye camdan dışarı bakmıyorum :))
😂😂😂 yaa supersin aynen öyle bakalim göreceğiz

Ben şunu anlamıyorum

kimisi 0.1 yazar kimisi 0.5 kimisi direkt 5 yazar şimdi de 2.39

<2.39 diyor M Mavimiresl yani değerin 2.39 dan küçük. ama oraya o 2.39 ya da diğer değerleri neye göre yazıyorlar. Standartı yok mu bunun yani, her yer farklı yazıyor.

Bu arada bence pozitifsin yeni yükseliyor değerin

Ben şunu anlamıyorum

kimisi 0.1 yazar kimisi 0.5 kimisi direkt 5 yazar şimdi de 2.39

<2.39 diyor M Mavimiresl yani değerin 2.39 dan küçük. ama oraya o 2.39 ya da diğer değerleri neye göre yazıyorlar. Standartı yok mu bunun yani, her yer farklı yazıyor.

Bu arada bence pozitifsin yeni yükseliyor değerin
Anlmadim kuzum ya bak orda benim anladigim referans araligi 0.0 yaziyor deger yani cikan deger <2.30 yani referans araligindan büyük ama 5 in altinda diyemi valla kafam karisti hayirlisi olsun artik ona bakarsan tsh falanda değer yazan kismi cikan sonucum

Bat'a günümüz var daha dur bakalım belli olmaz.😉 HSG çektirince evet yüksek oluyor içerisi temizlendiği için ama bir sonraki ay da devam eder HSG etkisi bence. Bende hiç belirti yok. Göğüslerimi mıncıklayıp duruyorum tık yok, sadece biraz şiş. 🙄Umudu kaybetmeyelim günümüz daha var. İnşallah görmeyiz kırmızıları 🙏🏼
selam aramıza hoşgeldin ☺ belirtilerimiz aynı olunca yazmak istedim. benim her adet zamanımdan 1 hafta öncesi aşırı yorgunluk ve göğüslerimde şişme olurdu. duştu su bile geldiğinde acırdı o derece. ama bu ay hiç bir şey olmadı. sadece akıntım çoktu ve bat gunum dün idi bugun hala yok test için bekliyorum çıkmaz diye korku var içimde negatif görmek istemiyorum açıkçası 😎 26 gunde bir kesin olurdum hatta erken olurdum bu ay tık yok test yapsam çıkar mı hafta sonuna kadar beklesem mi bilemiyorum 🤔

Anlmadim kuzum ya bak orda benim anladigim referans araligi 0.0 yaziyor deger yani cikan deger <2.30 yani referans araligindan büyük ama 5 in altinda diyemi valla kafam karisti hayirlisi olsun artik ona bakarsan tsh falanda değer yazan kismi cikan sonucum
yok yok değerin 2.30 değil kesinlikle
referans aralığı girmemişler hcg için o yüzden 0-0 yazıyor

Değerin 2.30 dan küçük ama kaç acaba?

3 gün sabredicez ve bence hamilesin yine söylüyorum :)

Slm kızlar bata bir gün var 26günde bir oluyorum genelde bugün 25.gün döngüde dayanamadım yaptım bigKİT diye bir test sizce burası silikmi Yoksa testin kendisinde mi bu silik gibi olan yer yorum yaparsanız sevinirim merak ediyorum
5D58FB07-0828-4D76-BA90-D1A6780E41A3.jpeg

X