Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnanmak önemli kuzum bende bu ay basladım bu ay sonuc alcagımı sanmıyorm ama doktor en fazla 3 ay içinde diyor umut kesilmez ikna et göster hikayelerini fln
Ben inanıyorum..günde kaç defa gösteriyorum..canlı yayınlarına kendisi bakıyor..bana diyor nasıl yani bunlar hamilemi kalıyor??valla bana dedi sipariş et..edicem..doktorları bırakıcam..Mfk yöntemiyle gidicem..Şimdi adeti bekliyorum.Sen sipariş ederken kaç güne geldi?

Reglden 1 gün önce yumurtlayıp 10-12 gün sonra testi pozitif çıkanları görmüştüm burda.
O zaman benim olmaz gibi duruyor geç döllenme, 2 günü sonra regli bekliyorum. Çünkü 10 gün oldu ilişkili çıksa çıkardı sanırım testlerde. 30 Mayıs kan testim negatif çıktı. Dünkü erken. Gebelik testide negatif çıkmıştı öğlen. Artık hazirana kaldı bahar :)

O zaman benim olmaz gibi duruyor geç döllenme, 2 günü sonra regli bekliyorum. Çünkü 10 gün oldu ilişkili çıksa çıkardı sanırım testlerde. 30 Mayıs kan testim negatif çıktı. Dünkü erken. Gebelik testide negatif çıkmıştı öğlen. Artık hazirana kaldı bahar :)
10 gün önceki ilişkiden sonra tekrar ilişki olmadı mı?

Eklentiler

• IMG_20220602_120347.jpg
    IMG_20220602_120347.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 43
Şöyle kendimden örnek vereyim. Son ilişki 29 ekimde olmuştu. Sonra eşim şehir dışına çıktı. 9 kasımda beta negatifti. İlişkinin üstünden 12 gün geçmişti. 16 kasımda beta 62 çıkmıştı. Yani ilişkinin üstünden 19 gün geçmişti. Ama ben ne zaman yumurtladım bilmiyorum. 2 kasımda ovulasyon testi yapmışım. Koyuya yakın silikti. Bu şekilde olmuştu benim sürecim. Ve 4 cm kistim vardı. Kontrastlı mr çekilecekti. Mr sırası almaya çalışırken öğrendik şok olduk. Olacağı varsa oluyor.

Kızlar Merhaba,
Uzun süredir takip ediyorum forumu ama üye olmamıştım, dayanamadım artık. Daha önce 2 kaybım var 8 haftalıkken kalbi durdu ikisininde :KK43: Doktor pıhtılaşmadan şüphelendi testler vs yapıldı ve sonuç 2 adet mutasyon. 😒 Şimdi tekrar gebe kalmaya çalışıyorum coraspin ve folik kullanıyorum. Gebe kalırsam da iğne kullanacağım kan sulandırıcı. 9 martta kürtaj oldum 1 ay korunduk bu ay bir gün arayla çalıştık 23 Mayısta yumurtladım. Ovülasyon testi vs kullanmıyorum çünkü ben yumurtlarken acaip ağrım oluyor adet ağrısı gibi doktor şanslısın demişti. (Ne şans ama!) şimdi BAT 5 haziran beklemedeyim. Hiç belirtim yok ama normalde adet öncesi göğüslerim ağrırdı, o da yok. Ateş son günlerde ölçtüm normalde 36.4 ile adet oluyorum şu an sabahları ateş 36.7 - 36.8 gün içerisinde 37.4 'e kadar çıkıyor. Bi önceki hamileliğimde 36.8 ile kalmıştım. Test yapmıyorum adet gününü ya da geçmesini bekleyeceğim. (geçen sefer BAT 2.günü öğrenmiştim kanda 150 çıkmıştı.) umarım herkes için uğurlu bir ay olur Haziran. 🙏🏼

X