Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testlerin koyulaşmış gibi geldi bana. Bence beklemeden doktora git. Ben beklemeyi çok doğru bulmuyorum. Tutunmasına yardımcı olmak için progesteron ya da başka bir ilaç başlayabilir belki.
Canım ben progestan kullanıyorum hala, aşılamadan sonra doktorum vermişti daha bitmedi 15.günü test yapmamı söyledi yani test günüm normalde yarın, p. Tesi olmazsa gidicem canım şu kan testi Bi sonuçlansın

Yaa canım.Bende şimdi oturdum yine ağladım..Eşim diyor bekle belki hamilesin..yok diyorum neerde hiçbir şey farklı belirti yok.2 gün yine idrar enfeksiyonu başlamış bende..yarına randevum var..2 ay önce ilaç yazdı doktor..kullandım geçti gitdi..2 gün yine geri döndü..Eş paketini almak istiyorum...eşim inanmiyor..o inanmadıkca daha çok deli oluyorum
İnanmak önemli kuzum bende bu ay basladım bu ay sonuc alcagımı sanmıyorm ama doktor en fazla 3 ay içinde diyor umut kesilmez ikna et göster hikayelerini fln

Kızlar böyle olmuş son hali 😍

Eklentiler

• AirBrush_20220602111621.jpg
    AirBrush_20220602111621.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 51
Canım ben progestan kullanıyorum hala, aşılamadan sonra doktorum vermişti daha bitmedi 15.günü test yapmamı söyledi yani test günüm normalde yarın, p. Tesi olmazsa gidicem canım şu kan testi Bi sonuçlansın
Pardon sürecinizi bilmiyordum. Doktorunuzu haberdar edip randevuyu erkene alma şansınız var mı ?

Merhaba kızlar daha önce de yazmıştım 3 gündür test yapıyorum artması gerekirken sanki aynı gibi, 2 fotoğraf da aynı ama birinde parlaklığı azalttım, ve benim gördüğüm şekilde olan parlaklığı azaltılmış resim çünkü fotoda çok net görünmüyor. Sorularım var size :KK43: benim normalde bugün adet günüm ama ben dayanamadım 3 gün öncesinden testlere başladım ve sonuçları aşağıdakiler. Bunlar erken gebelik testi değil normal kaset test. Başta gebelik falan sandım çok sevindim umutlandım çünkü çizgiler ilk 10 dakikada belirginleşmişti kuruma çizgileri değillerdi yani. Ama sorun şu ki ben ilk testi yaptığım günün akşamında kahverengi lekelenme gördüm önce korktum dedim adet mi olucam acaba, ama sonra belki yerleşme kanamasıdır diye düşündüm. Yoğun bir akıntı değil bildiğiniz lekelenme şeklinde kahverengi akıntı, ve hala da devam ediyor :KK43:( size sorum şu, eğer bu yerleşme kanaması yaa bu kadar uzun sürmesi normal mi:KK43: bu akşama kadar devam ederse 48 saat olucak internetten araştırdığıma göre 48 saate kadar süren de oluyormuş ama yine de böyle birşey başına gelen oldu mu ya da duydunuz mu hiç böyle birşey. Bu sabah kan testi de verdim ama sonuç yarın öğleden sonra çıkıcak, bana yardım edin nolur başta hamileyim diye çok umutlandım :

Merhaba kızlar daha önce de yazmıştım 3 gündür test yapıyorum artması gerekirken sanki aynı gibi, 2 fotoğraf da aynı ama birinde parlaklığı azalttım, ve benim gördüğüm şekilde olan parlaklığı azaltılmış resim çünkü fotoda çok net görünmüyor. Sorularım var size :KK43: benim normalde bugün adet günüm ama ben dayanamadım 3 gün öncesinden testlere başladım ve sonuçları aşağıdakiler. Bunlar erken gebelik testi değil normal kaset test. Başta gebelik falan sandım çok sevindim umutlandım çünkü çizgiler ilk 10 dakikada belirginleşmişti kuruma çizgileri değillerdi yani. Ama sorun şu ki ben ilk testi yaptığım günün akşamında kahverengi lekelenme gördüm önce korktum dedim adet mi olucam acaba, ama sonra belki yerleşme kanamasıdır diye düşündüm. Yoğun bir akıntı değil bildiğiniz lekelenme şeklinde kahverengi akıntı, ve hala da devam ediyor :KK43:( size sorum şu, eğer bu yerleşme kanaması yaa bu kadar uzun sürmesi normal mi:KK43: bu akşama kadar devam ederse 48 saat olucak internetten araştırdığıma göre 48 saate kadar süren de oluyormuş ama yine de böyle birşey başına gelen oldu mu ya da duydunuz mu hiç böyle birşey. Bu sabah kan testi de verdim ama sonuç yarın öğleden sonra çıkıcak, bana yardım edin nolur başta hamileyim diye çok umutlandım :'(
Eki Görüntüle 3077301 Eki Görüntüle 3077303
Canım bence direk git ve kan testi ver. Gönlüm rahat olur. Hiç bekleyerek moral bozmamış olursun. Kan garantidir. Burda var gibi duruyo ama test ver sen

Eklentiler

• IMG20220602105843_BURST001.jpg
    IMG20220602105843_BURST001.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG20220602105843_BURST000_COVER.jpg
    IMG20220602105843_BURST000_COVER.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG20220602105819.jpg
    IMG20220602105819.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG20220602110054.jpg
    IMG20220602110054.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG20220602105733.jpg
    IMG20220602105733.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar daha önce soğan kürü yapan var mı aranızda başlayacağım ama birçok farklı şey yazılmış kahverengi soğan yazan var beyaz var 15 gün mutlaka diyor Saraçoğlu ama internette düşük yapabiliyor 7 gün yeterli diye okudum sizce ne yapmalıyım yapan var mı
Ben 10 gün yaptım..sabah ve akşam..ama malesef kalamadım

Sakın pişman olma neden pişman oluyorsun ki ? Merak etmekten doğal ne var ben bile kendimi zor tutuyorum test yapmamak için eve bile test anlık olarak alıyorum zaten sende baktın yarına kadar olmadın sabah ilk idrarla tekrarla testi belki çok küçük en son idrara karışıyor hcg hormonu il kana karışıyor çünkü
İtmam kuzum haklısın öyle yaparım bende

X