Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım sabaha kadar rüyamda test yapıp çift çizgi görünce sabah uyanıp tutamadım kendimi erken gebelik testi yaptım yine bata 4 kaldı bu sefer efektsiz atıyorum ilk 5 dakika içinde böyle ilk defa pembemsi gördüm sizce durum nedir 😬❤️
Bende gayet iyi durumun😍😍🤭🤭 sağlıkla kucağına al inşallah kuzum tebrik ederim 🤲🏻🤲🏻❤❤

Merhaba kızlar daha önce de yazmıştım 3 gündür test yapıyorum artması gerekirken sanki aynı gibi, 2 fotoğraf da aynı ama birinde parlaklığı azalttım, ve benim gördüğüm şekilde olan parlaklığı azaltılmış resim çünkü fotoda çok net görünmüyor. Sorularım var size :KK43: benim normalde bugün adet günüm ama ben dayanamadım 3 gün öncesinden testlere başladım ve sonuçları aşağıdakiler. Bunlar erken gebelik testi değil normal kaset test. Başta gebelik falan sandım çok sevindim umutlandım çünkü çizgiler ilk 10 dakikada belirginleşmişti kuruma çizgileri değillerdi yani. Ama sorun şu ki ben ilk testi yaptığım günün akşamında kahverengi lekelenme gördüm önce korktum dedim adet mi olucam acaba, ama sonra belki yerleşme kanamasıdır diye düşündüm. Yoğun bir akıntı değil bildiğiniz lekelenme şeklinde kahverengi akıntı, ve hala da devam ediyor :KK43:( size sorum şu, eğer bu yerleşme kanaması yaa bu kadar uzun sürmesi normal mi:KK43: bu akşama kadar devam ederse 48 saat olucak internetten araştırdığıma göre 48 saate kadar süren de oluyormuş ama yine de böyle birşey başına gelen oldu mu ya da duydunuz mu hiç böyle birşey. Bu sabah kan testi de verdim ama sonuç yarın öğleden sonra çıkıcak, bana yardım edin nolur başta hamileyim diye çok umutlandım :'(
Eki Görüntüle 3077301 Eki Görüntüle 3077303
Testlerin koyulaşmış gibi geldi bana. Bence beklemeden doktora git. Ben beklemeyi çok doğru bulmuyorum. Tutunmasına yardımcı olmak için progesteron ya da başka bir ilaç başlayabilir belki.

İstersen bekle canım ama suan 15 artık kesin cıkar ins gebelik vardır kuzum sen istersen bekle bakalım ztn iğneden sonra adet tarihin değişebilir genelde 15-17. Günde gebelik yoksa regl olursun ama umarım vardır kuzum sen gene güzel düşün ben bu ay takmıyorum 2 kere basarısız oldu bide bahsetmiştim saçlarım kökten gidiyor sorunlarım var suan dermatologa gidicem cmtsi sacımı açamıyorum ucu beyaz gidiyor uzun kökten ona canım sıkkın bebek olayı aklıma gelmiyo gögüslerim sızlıyo o kadar benimde
Yaa canım.Bende şimdi oturdum yine ağladım..Eşim diyor bekle belki hamilesin..yok diyorum neerde hiçbir şey farklı belirti yok.2 gün yine idrar enfeksiyonu başlamış bende..yarına randevum var..2 ay önce ilaç yazdı doktor..kullandım geçti gitdi..2 gün yine geri döndü..Eş paketini almak istiyorum...eşim inanmiyor..o inanmadıkca daha çok deli oluyorum

Bu ay tahmini yumurtlamadan iki gün önce ilişki oldu çok fazla değerlendiremedik bu ayı. Çok bi umudum yok gibi ve bu ay kendimi çok rahat bırakıyorum gün saymıyorum mesela 😂 her gün ne zaman adet olcam diye bakmıyorum kendimi dinlemiyorum. Bakalım ne olacak 😂
Hayırlısı kuzum inşallah vardır ben gün aşırıya dikkat ettim bu ay bakalım olcekmi😅 Bende bakmamaya çalışıyorum kaç gün kalmış falan diye buraya da cok girmemeye çalışıyorum ama elde değil 😅😅 belirtileri görüp okuyunca insanın psikolojisi bozulup belirti üretiyo zaten de grip oluyorum aayy ölüyorum galibası esnemekten de çenemi düşürcem 😂😂

Hayırlısı kuzum inşallah vardır ben gün aşırıya dikkat ettim bu ay bakalım olcekmi😅 Bende bakmamaya çalışıyorum kaç gün kalmış falan diye buraya da cok girmemeye çalışıyorum ama elde değil 😅😅 belirtileri görüp okuyunca insanın psikolojisi bozulup belirti üretiyo zaten de grip oluyorum aayy ölüyorum galibası esnemekten de çenemi düşürcem 😂😂
Ben bu ay hiç dikkat etmedim valla bakalım 😂😂

Sperm yokluğu sık rastlanan ve çözümü olan bir problem canım. Hatta 10 erkekten en az birinde görülüyor. Seni çok iyi anlıyorum ben de dün yumurtalarımın çok inatçı olduğunu ve ilaca direnip gelişemediğini duyunca tutamadım kendimi üzüldüm ağladım bu yüzden üzülme diyemiyorum umutlanan insan ilk anda üzülüyor. Ama içini ferah tut. Şimdi sebebini araştıracak Dr. Eğer tıkanıklıktan kaynaklanıyorsa ameliyatla , hormonal ise ilaçla tedaviyi sağlayacak.
Allah yardımcımız olsun... Benim yolum uzun daha doktor araştırma aşamasındayim. İnşallah senin yumoşlar büyür. iğneyi dene bi de inşallah güzelce çatlar bebişin olur.

Merhabalar ablacım acaba stres falan mı yaptınız. Bunca zamana olsa kanda çıkması gerekirdi mutlaka. Doktor ultrason falan baktı mı yada ekstra kan istemeli bence hormonlarla ilgili bir sorun olabilir. Benim şubatta 13 gün lekelenmem oldu ardından adet olmuştum prolaktinim yüksekmiş o yüzden öyle olmuş. Bir doktorda değiştirebilirsiniz bence
Herşeye baktılar canım hormonlar düzgün streslik bi durumumda yok ama bu lekelenmeler baya panik havası yaptı bende proklaktin bende 16.40 doktor 20ye kadar normal dedi çokmu yüksek sizce gebelik olsa da olmasada sorun değil sadeceneden böle sorum yaşadım onu anlayamadım muayenede oldum bidahaki ay inşalah böle olmaz

X