Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gayet iyi durumun sağlıkla kucağına al inşallah kuzum tebrik ederim ❤❤

Testlerin koyulaşmış gibi geldi bana. Bence beklemeden doktora git. Ben beklemeyi çok doğru bulmuyorum. Tutunmasına yardımcı olmak için progesteron ya da başka bir ilaç başlayabilir belki.

Yaa canım.Bende şimdi oturdum yine ağladım..Eşim diyor bekle belki hamilesin..yok diyorum neerde hiçbir şey farklı belirti yok.2 gün yine idrar enfeksiyonu başlamış bende..yarına randevum var..2 ay önce ilaç yazdı doktor..kullandım geçti gitdi..2 gün yine geri döndü..Eş paketini almak istiyorum...eşim inanmiyor..o inanmadıkca daha çok deli oluyorum

Hayırlısı kuzum inşallah vardır ben gün aşırıya dikkat ettim bu ay bakalım olcekmi Bende bakmamaya çalışıyorum kaç gün kalmış falan diye buraya da cok girmemeye çalışıyorum ama elde değil belirtileri görüp okuyunca insanın psikolojisi bozulup belirti üretiyo zaten de grip oluyorum aayy ölüyorum galibası esnemekten de çenemi düşürcem

Ben bu ay hiç dikkat etmedim valla bakalım

Allah yardımcımız olsun... Benim yolum uzun daha doktor araştırma aşamasındayim. İnşallah senin yumoşlar büyür. iğneyi dene bi de inşallah güzelce çatlar bebişin olur.

Herşeye baktılar canım hormonlar düzgün streslik bi durumumda yok ama bu lekelenmeler baya panik havası yaptı bende proklaktin bende 16.40 doktor 20ye kadar normal dedi çokmu yüksek sizce gebelik olsa da olmasada sorun değil sadeceneden böle sorum yaşadım onu anlayamadım muayenede oldum bidahaki ay inşalah böle olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…