Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın da tekrarlicam testi yine çıkarsa kan vericem orda da çıkarsa hemen gidiyorum topige inşallah güzel güzel artar korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan
Korkmakta çok haklısın. Ben de hamile kalsam korkarım olumsuz deneyimlerimiz olduğu için. Ama tedbiri alıp elinden geleni yaptıktan sonra gerisi Allah’ın takdiri. Biz ne yaparsak olacağın önüne geçemiyoruz. Geçmişe takılıp anı kaçırma şimdinin tadını çıkar güzel olacak inşallah

Hayirli olsun sağlikla gelsin insallah bizlerede dua edin❤

Benim dün öyleydi sabah uyandım geçmiş şuan acı sızı yok tahmini yarın adet olurum
bende devam ediyor ya dün veterinere gitti eşimle akşam geldik ağrıdan duramıyordum ara ara gerilme ağrı oldu gece rüyamda hamile olduğumu gördüm ultrasonda kız bebiş gördüm ve bu süreçte en iyi öğrendiğim şeyi hep uyguladım takmıyorum birsürü uğraş buluyorum kendime. En güzelide çalışmak evden çalışarak hem dinleniyorum hem bir uğraşım var ama rüyadan sonra bile tek dediğim Allahım ne olur bu sefer yüzüme gülsün hayat dedim biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi

Bence de ben test yaptım pişman oldum

Bu ay tahmini yumurtlamadan iki gün önce ilişki oldu çok fazla değerlendiremedik bu ayı. Çok bi umudum yok gibi ve bu ay kendimi çok rahat bırakıyorum gün saymıyorum mesela her gün ne zaman adet olcam diye bakmıyorum kendimi dinlemiyorum. Bakalım ne olacak

Aynen öyle canım içimi rahatlattın teşekkür ederim kan sonucundan sonra belirtilerimi de yazicam

Hayirli olsun sağlikla gelsin insallah bizlerede dua edin❤
Ben kendime dua ederken Rabbime buradaki hic görmediğim adını dahi bilmedigim ama sen kullarını biliyorsun isteyen bekleyen herkese hayırlı sağlıklı bir sekilde nasip et diye dua ettim hep, yine edicem sizlerde bana dua edin bu sefer sağlıkla ilerlesin

Canım bende yay burcuyum. Stres kaynaklı çoğu şey ama elbet gelmesi için vakti vardir. Neden vazgeçesin ki doktorlar bazı insanlara açık açık çocuğun olmaz diyor ama bir bakıyorsun oluyor. Kimileri yıllarca bekliyor ve oluyor. Her zaman daha kötüsünü düşünüp kendi kendimize moral vermemiz gerek. Çevremde bir sürü insana denk geldim umursamayanların daha rahat oluyor kafaya takanlarin daha zor oluyor. Sen hiç moralini bozma. Geçen ay bende senin gibiydim ama baktım ki kendi kendimi yiprstmisim bu ay saldım

Allah razi olsun kimin duası kabul olur bilinmez birbirimizin duasina ihtiyacimiz var Allah hepimize hayırli saglikli evlatlar nasip etsin kimseye aratmasin size tavsiyem benim de kotu tecrubem oldu ama yine olucak diye bir sey yok icinizi ferah tutun ne guzel tekrar nasip olmus bu anın tadını çıkarın❤❤

Bence de ben test yaptım pişman oldum
Sakın pişman olma neden pişman oluyorsun ki ? Merak etmekten doğal ne var ben bile kendimi zor tutuyorum test yapmamak için eve bile test anlık olarak alıyorum zaten sende baktın yarına kadar olmadın sabah ilk idrarla tekrarla testi belki çok küçük en son idrara karışıyor hcg hormonu il kana karışıyor çünkü

En iyisi canım benim hem biraz dinlenirsin vücudun kendini toplasın zaten aşılama da çok düşük bir ihtimal biliyorsun bende öyle yapacam sadece mfk kullanacam çok fazla da takmamaya çalışacam ben zaten yazlık yerde yaşıyorum artık yaz da geldi 3 ay yoğun olurum hakkımızda en hayırlısı olsun inşallah. Bende de hiç umut yok bu ay
İnşallah güzel haberi verirsin testi yapınca etiketle, aralarda kaçırıyorum
İnşallah canım benim

Cümlemizden razı olsun canım benim Rabbim isteyen herkese aratmadan nasip etsin inşallah

Aynnennn öyle başka türlü olacağı varsada olmaz bende ilk karar verdiğimiz zaman ne doktora gittim ne başka bişi yaptım sonradan kontrol esnasında bebişin tutunma aşamasında olduğunu gördük ama şeker ve tiroid olduğu için maalesef 1 hafta sonra kaybettik. Kontrolsüz asla dedim o gün sonra 7 ay oldu hepsi füzeldi ama daha bişi olmadı hayırlısı demek lazım bazen dua etmekten başka çare yok

Merhaba kızlar daha önce de yazmıştım 3 gündür test yapıyorum artması gerekirken sanki aynı gibi, 2 fotoğraf da aynı ama birinde parlaklığı azalttım, ve benim gördüğüm şekilde olan parlaklığı azaltılmış resim çünkü fotoda çok net görünmüyor. Sorularım var size benim normalde bugün adet günüm ama ben dayanamadım 3 gün öncesinden testlere başladım ve sonuçları aşağıdakiler. Bunlar erken gebelik testi değil normal kaset test. Başta gebelik falan sandım çok sevindim umutlandım çünkü çizgiler ilk 10 dakikada belirginleşmişti kuruma çizgileri değillerdi yani. Ama sorun şu ki ben ilk testi yaptığım günün akşamında kahverengi lekelenme gördüm önce korktum dedim adet mi olucam acaba, ama sonra belki yerleşme kanamasıdır diye düşündüm. Yoğun bir akıntı değil bildiğiniz lekelenme şeklinde kahverengi akıntı, ve hala da devam ediyor ( size sorum şu, eğer bu yerleşme kanaması yaa bu kadar uzun sürmesi normal mi bu akşama kadar devam ederse 48 saat olucak internetten araştırdığıma göre 48 saate kadar süren de oluyormuş ama yine de böyle birşey başına gelen oldu mu ya da duydunuz mu hiç böyle birşey. Bu sabah kan testi de verdim ama sonuç yarın öğleden sonra çıkıcak, bana yardım edin nolur başta hamileyim diye çok umutlandım :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…