Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar telefonum bozuldu dün akşamdan beri giremedim ya 🥴 ben bu sabah test yaptım, 1 saat sonra testim böyleydi. Günlerdir testlerim hep silik çıkıyor günden güne de koyulaşıyor. Dünkü yaptığım da 2 saat sonra bu haldeydi. Kaç test yaptıysam hep sonradan çizgi gördüm. Ama bugün ki bildigimiz pembe. Anlamadım ben 🙄 hic filtre falan yapmadan atıyorum. Yıkadım yıkadım çizgiler gitmiyor bu arada.

Eklentiler

• IMG_20220601_144944.jpg
    IMG_20220601_144944.jpg
    140,8 KB · Görüntüleme: 63
  • 16540842158734068435770724510544.jpg
    16540842158734068435770724510544.jpg
    178,9 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar telefonum bozuldu dün akşamdan beri giremedim ya 🥴 ben bu sabah test yaptım, 1 saat sonra testim böyleydi. Günlerdir testlerim hep silik çıkıyor günden güne de koyulaşıyor. Dünkü yaptığım da 2 saat sonra bu haldeydi. Kaç test yaptıysam hep sonradan çizgi gördüm. Ama bugün ki bildigimiz pembe. Anlamadım ben 🙄 hic filtre falan yapmadan atıyorum. Yıkadım yıkadım çizgiler gitmiyor bu arada.
kuşum inşallah vardır net görünüyor

Net gözüküyor gibi yaa.. Ben yaptım mesela 1 saat sonra da baktım 3 saat sonrada baktım bembeyazdı :KK70:

Eklentiler

• IMG_20220601_145428.jpg
    IMG_20220601_145428.jpg
    198,3 KB · Görüntüleme: 56
bu tarz mesajlar beni direkt ağlatıyor. o kadar istiyorum ki anne olmak, başkalarının hamile kalması beni aşırı umutlandırıyor mutlu ediyor empati yeteğimden dolayı sanırım kendim olmuş kadar seviyorum. maşallah Allah doğduğunu kucağına aldığını göstersin sağlıklı bir gebelik olsun inşallah
yaaa :KK43:
aslında hikayem o kadar kötü ki. ocak ayında dış gebelik geçirip tek tüpüm ameliyatla alındığında ameliyatlı iken burda sayfa sayfa yazılar okudum tek tüple gebelik diye.
2.5 yıldır istiyoruz, kiloluyum. pcosluyum. üstelik bunların üstüne artık tep tüplüyüm :)
ama veren allah veriyor arkadaşlar. lütfen içinizi ferah tutun. bol dua, sabır. allah isteyen herkese şahane evlatlar versin. en iyi yumurtanız en iyi spermle birleşsin :)

Kızlar ilk kadın doğuma ne zaman gidilmeli şuan son adet tarihine göre 4hafta 2 gün çıkıyor şuan gitsem de bir şey olmaz sanırım 5. Hafta da mı randevu alıp gitmem gerek yardımcı olur musunuz ? 🌸
ben cuma gidicem. aslında kese vs gözükmez ama belki dr folik asit başlar bide beta bakar bende ona göre yol çizerim diye.

yaaa :KK43:
aslında hikayem o kadar kötü ki. ocak ayında dış gebelik geçirip tek tüpüm ameliyatla alındığında ameliyatlı iken burda sayfa sayfa yazılar okudum tek tüple gebelik diye.
2.5 yıldır istiyoruz, kiloluyum. pcosluyum. üstelik bunların üstüne artık tep tüplüyüm :)
ama veren allah veriyor arkadaşlar. lütfen içinizi ferah tutun. bol dua, sabır. allah isteyen herkese şahane evlatlar versin. en iyi yumurtanız en iyi spermle birleşsin :)
Bizde 11 aydir istiyoruz hicbir problem yok elhamdülillah ama ovulasyon testi gebelik testi diye diye yildim artik bu aralar o kadar cok yoruldum ki gebelik fikrinden artik olmasa mi diye düşünmeye doğru gidiyorum

ben cuma gidicem. aslında kese vs gözükmez ama belki dr folik asit başlar bide beta bakar bende ona göre yol çizerim diye.
Aile hekimi bana vermişti hamilelik istiyoruz deyince ama bir süredir içmiyorum şimdi başlasam mı ama belki doktor değiştirir mi bilemedim folbiol vermişti ?

Bizde 11 aydir istiyoruz hicbir problem yok elhamdülillah ama ovulasyon testi gebelik testi diye diye yildim artik bu aralar o kadar cok yoruldum ki gebelik fikrinden artik olmasa mi diye düşünmeye doğru gidiyorum
ben pcoslu olduğum için yumurtlamamı tam bilmediğim için ovü testi kullandım. mesela geçen ay 50 gün üzerine adet oldum. bu ay adet bitiminden sonra yumurtlama gördüm.
ama sürekli kullanmadım çünkü ben de strresli bir insanım :KK70:

bu testlerde benim de bir gün geçse mutlaka çizgi çıkıyordu ovülasyonun yanında gelen test ilk dakka neyse o değişmiyor yalandan ümitlendirmesini istiyorum o da yok :KK70:
Ben gecen ay bu testlerden yaptim iki tane hic çıkartmadı ne bileyim bu kadarı da fazla tesadüf degilmi tek bu değil yaptığım butun testler tövbe yarabbim hepsi beni mi buldu 😂😂

X