Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetten önce kaset test pozitif gösterir mi, 4gün öncesinden kaset yaptım negatifti acaba erken gebelik yapsaydım şansım olurmuydu diyoeum

Bu konu benim de kafamı karıştırdı doktorum birşey söylemeyince kendim biraz araştırdım Eğer eşinizde spermle alakalı bi sıkıntı yoksa doktorlar iğneden bigün önce ilişki , Vurulduktan 36 saat sonra baslayıp üç gün üst üste ilişki öneriyor genelde.
Sperm sayısı ile ilgili sıkıntı varsa 36 saat sonra ilk ilişki, sonra günaşırı şeklinde yönlendiriyorlar spermde sayıyı ve kaliteyi artırmak için.
Ben de ilk şıkkı değerlendirmeyi düşünüyorum iğneden sonra

bu tarz mesajlar beni direkt ağlatıyor. o kadar istiyorum ki anne olmak, başkalarının hamile kalması beni aşırı umutlandırıyor mutlu ediyor empati yeteğimden dolayı sanırım kendim olmuş kadar seviyorum. maşallah Allah doğduğunu kucağına aldığını göstersin sağlıklı bir gebelik olsun inşallah

Eşimin sperm duruma bakılmadı sonrasında bakılacağını söyledi o yüzden bilemiyorum.

kalitesi düşüyor dendi ama herkesin değişiyor valla ben iki günde birle hamile kalamadım

bugün sürekli ağlama geliyo durduk yere adet olmaktan ilk defa korkuyoyum normalde aman bu ay da olmasın umrumda değil kafasındaydım asla ümitlenmezdim ama bu ay olmasa bilmiyorum neler olur aşırı duygusalım sürekli ağlıyorum ya olmazsa diye. biri çocuk muhabbeti açıyo başlıyorum ağlamaya. sanırım ilk defa hazırım ilk defa bu kadar istiyorum

bunu yazarken de çok ağladım asdf ve ofise geleyim dedim bugün şansa toplntı odasına girip ağlıyorum asdf nasıl durdurulur

Kızlar ilk kadın doğuma ne zaman gidilmeli şuan son adet tarihine göre 4hafta 2 gün çıkıyor şuan gitsem de bir şey olmaz sanırım 5. Hafta da mı randevu alıp gitmem gerek yardımcı olur musunuz ?

Yemin ederim aynı belirtiler var eşim bişi söylese alınım 1 saat kesintisiz ağlıyorum yaa aşırı komik bence hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…