Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim çatlama tarihim ve aşılama tarihim 19 mayıstı, bence sen yarın test yap canım, ben dün ve bugün yaptım hayalet çizgi var gibi ama tabi kesinlik yok ortada bakalım

Canm var gibi görünüyor beta yüksek olmayınca silik gibi çıkıyor ya kan ver yada iki gün sonra tekrarla testini inşallah vardır yoksada vardır hayırlı bir zamani

Merhaba beni de eklyebilir misiniz listeye, bat 7 haziran

Ayy canım yazamadım kusura bakma durumlar nasıl benim bata daha var ayın 16 sında bu ay da pek umutlu değilim dün akşamdan beri mesanem de aşırı hassasiyet ve ağrı var bide fazlaca gaz oda enfeksiyon yada üşüttüm sanırım akıntım da beyaz krem gibi

Tam 17.günde oluyorum bakalım olmadı yarın kan veririm direkt.. İlaçlardan sebep mi dökülüyor kuzum benimki de aynı birde ben stresten saçlarımı koparıyorım sanırım ben bu ay adet olursam hsg çekilcem ve doktorum da onaylarsa aşılama falan önermezse son kez femara kullanıcam sonra bırakıcam 2 3 ay tedavi olmak istemiyorum. Benimde göğüslerim şişti uçlar Bi tuhaf dokunamıyorum ama acı değil hissettiğim şey bide akıntı geliyor şeffaf renk az birşey

benimde bu ay beyaz kremsi akıntım çok oldu dune kadar vardı bugun hiç bişi yok ağrımda yok noluyor anlamadım :) vucudum resmen oyun oynuyor bana bugun bat gunum bakalım bekliyorum ikide bir WC deyim. Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

İnşallah canım ayy inşallah bebiş haberi verirsin bize kuzum ❤❤

Benim çatlama tarihim ve aşılama tarihim 19 mayıstı, bence sen yarın test yap canım, ben dün ve bugün yaptım hayalet çizgi var gibi ama tabi kesinlik yok ortada bakalımEki Görüntüle 3076719
Canım bence Allah bilir ama sende var hayalet de olsa görülüyor ama hayırlısı Allahtan

Bu ay öyle bi regli oldum ki hep beynim oynadı benimle ağrısız sızısız lekeyle başladı bir gün öyle geldi ara ara yerleşme diye umutlanmıştım hiç öyle başlamamıştı reglim çünkü ertesi gün söküldü çok da fazla ağrılı geçti pıhtılıydı bide öldürdü beni bu ay daha belirti aramıyorum ama şu mesanem de ki ağrı çok canımı sıktı şimdi doktora gitsem ilaç vericek onlarda çok yan etki yapıyo bana içemiyorum da

Benim çatlama tarihim ve aşılama tarihim 19 mayıstı, bence sen yarın test yap canım, ben dün ve bugün yaptım hayalet çizgi var gibi ama tabi kesinlik yok ortada bakalımEki Görüntüle 3076719
Ben bugün yaptım test bembeyaz daha önce erken gebelik yapmıştım onda da beyazdı hep benim bat yarın olumlu hissetmiyorum ama yine de beklemek heyecanlı :)

Hayırlısı insallah kuzum ya güzel haberler verelim

Benmki geldi geç kalmıştı sanki okadar emindimki belirtileri fln hatta yerleşme kanı diye düşündüm ama reglmis
Olsun canım hayırlısı olsun benimkü de regl başlangıcıdır muhtemelen ama hayırlısı böyle kahverengi akıntı daha önce olmuş muydı hatırlamıyorum ama testim negatif zaten bat yarın (

Reglin 13. Günü bugün Ovülasyon testi pik yapmadan silikleşmeye başladı. Bugün kontrole gideceğim. Pcos normal bir ovülasyon takibine engel oluyor sanırım.

Eklentiler

• E36744EB-14AF-4849-8587-10994789380A.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…