Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Al bendende okadar günde üç dört kez çamaşır degisiyorum günlük pet bile dayanmıyor
bat yarın dün gece pembe akıntım oldu azıcık, bu sabah kahverengi akıntım oldu adetim gelecek heralde ? yerleşne kanaması olsa testte pozitif çıkardı heralde diyorum ???

Ben yine kaset yaptım sabah kör olmadıysam anlık siyah bi gölge gördüm ama hep pembe silik çizgi olması gerek deniyor bu da gol değil😂 adete 2 gün kaldı yumurtlamadan sonra 13.gün

Eklentiler

• 5C29F4F5-C4B5-465D-9C04-896A6C508E13.jpeg
    5C29F4F5-C4B5-465D-9C04-896A6C508E13.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 65
Benim dün akşam kahverengi lekelenmem oldu yerleşme kanaması mı adet başlangıcı mı anlayamıyorum :KK43:( sabah da test yaptım yine sanki çizgi var gibi kafam çok karışık ya. Üstteki test dün sabah, alttaki ise bu sabahEki Görüntüle 3076685
ben de net bir şekilde gördüm . hayırlı haberler olsun inşallah <3

Ben yine kaset yaptım sabah kör olmadıysam anlık siyah bi gölge gördüm ama hep pembe silik çizgi olması gerek deniyor bu da gol değil😂 adete 2 gün kaldı yumurtlamadan sonra 13.gün
ben test yapmaya çok korkuyorum bugun bat gunum ve yumurtlamadan sonrakı 14. gun bugun heyecanlı bir bekleyişteyim :KK70: inşallah çıkmıştır canım tastlere devam. hazıran ayı bize uğurlu gelsin 🥰

ben de net bir şekilde gördüm . hayırlı haberler olsun inşallah <3
Ay inşallah arkadaşlar ya 2 yıldır evliyim 1.5 yıldır istiyoruz her ay negatif görmekten o kadar çok yoruldum ki,eğer olursa ben de eşim de çok mutlu olucaz, aşılama da yapmıştım ben doktor 15 gün sonra test yap demişti ama ben dayanamadım öncesinde yaptım 🙈🙈 normalde regl günüm yarın, testi de cuma günü yapmam lazımdı. İnşallah gebelik vardır kızlar ya, ve inşallah da burda isteyen tüm arkadaşlarımızın gebelik haberini alırız 🙏🏻🙏🏻💐💐

Ay inşallah arkadaşlar ya 2 yıldır evliyim 1.5 yıldır istiyoruz her ay negatif görmekten o kadar çok yoruldum ki,eğer olursa ben de eşim de çok mutlu olucaz, aşılama da yapmıştım ben doktor 15 gün sonra test yap demişti ama ben dayanamadım öncesinde yaptım 🙈🙈 normalde regl günüm yarın, testi de cuma günü yapmam lazımdı. İnşallah gebelik vardır kızlar ya, ve inşallah da burda isteyen tüm arkadaşlarımızın gebelik haberini alırız 🙏🏻🙏🏻💐💐
Amin canım inşallah Rabbim güzel haberini almayı nasip etsin tez zamanda 🥰👍

A a kuzum test yaptınmı artık kesin sonuc cıkar benimde 10, günüm
2 gün önce kaset test yaptım negatifti, şimdi cesaret edemiyorum sakince adet günümü bekliyorum😕 sence yapayım mı? 2 gün sonra adet olurum gebelik yoksa.. Senin de az kalmıışşş😍 dbir değişiklik hissediyor musun

Kızlar yerleşme kanaması regle 2 gün kala geldiyse beta artmış olması mı lazım bilem var mı yoksa yine de adet gecikmesünü beklemeli miyiz ? Yarın bat kahverengi lekelenme oldu bende dün ve bugun

2 gün önce kaset test yaptım negatifti, şimdi cesaret edemiyorum sakince adet günümü bekliyorum😕 sence yapayım mı? 2 gün sonra adet olurum gebelik yoksa.. Senin de az kalmıışşş😍 dbir değişiklik hissediyor musun
İstersen bekle canım ama suan 15 artık kesin cıkar ins gebelik vardır kuzum sen istersen bekle bakalım ztn iğneden sonra adet tarihin değişebilir genelde 15-17. Günde gebelik yoksa regl olursun ama umarım vardır kuzum sen gene güzel düşün ben bu ay takmıyorum 2 kere basarısız oldu bide bahsetmiştim saçlarım kökten gidiyor sorunlarım var suan dermatologa gidicem cmtsi sacımı açamıyorum ucu beyaz gidiyor uzun kökten ona canım sıkkın bebek olayı aklıma gelmiyo gögüslerim sızlıyo o kadar benimde

Ben de bugün kan testi vericem ama mantıken artmış olması lazım tabi
Bemim fe var normalde olmaddı ama adet öncesi de olabilir belki ama değerim yükselmemiş ki teste çıkmadı testi dün filan yapmış mıydınız ne zaman ilk gösterdi acaba benim yumurtlama tarihim 19 mayıstı

Bemim fe var normalde olmaddı ama adet öncesi de olabilir belki ama değerim yükselmemiş ki teste çıkmadı testi dün filan yapmış mıydınız ne zaman ilk gösterdi acaba benim yumurtlama tarihim 19 mayıstı
benimde 19 mayıstı ne zaman teste çıkar bugun regli gunum hala olmadım olacak gibi bir belirtide yok 🙄

X