Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz elimizden geleni yaptıktan sonrası nasip 😇 ya sen de mi sigara kullanıyorsun ben günde 4 tane falan içiyorum şu an ama hamilelikte bırakamazsam bile 2ye düşüreceğim maksimum. Keşke hiç içmesek 😣
Nasip kuzum bakalım ❤ Keşke bende 4 tane içebilsem ya 😭 ben fazla içiyorum bırakmaya çalıştıkça da daha fazla içiyorum istemeden 😕

Son günler daha heycanlı hiç geçmiyor. Her gün bir diğerinin devamı gibi 🙄Ben dayanamıcam sanırım eşim askere gidicek o gitmeden öğrenmek istiyorum. Yarın kan testi versemmi çıkarmı sonuç bat 6 haziran
Çok erken olmazmı canım yaa çıkmayabilir erkenden moralini bozma bence. Askerden gelince haber versn daha tatliş değilmi çifte mutluluk hem ultrason resmi de olur. Tabi eşin bedelli yapıyor diye düşünüyorum

Kızlar iyi aksamlar bugün regl oldum maalesef bat 6 si gösteriyordu. Bu ay hayit macunu kullanmıştım en azından adetim düzene giriyor sanirim. Bende pcos var sizde ovulasyon testi denemeli miyim ne dersiniz Childdevelopment Childdevelopment
Ben de geç adet olurdum hep sonra ovülasyon testi kullandım ve erken yumurtladım üzerine sayınca da adetim düzene giriyormuş gibi görünüyor şuan😂 yani Ovulasyon testi en azından düzene soktu beni kullanmalısın kesinlikle

Ben de geç adet olurdum hep sonra ovülasyon testi kullandım ve erken yumurtladım üzerine sayınca da adetim düzene giriyormuş gibi görünüyor şuan😂 yani Ovulasyon testi en azından düzene soktu beni kullanmalısın kesinlikle
Şimdi siparis ettim bakalim adet bitene kadar gelir bende kullanirim insallah

Kızlar bugünün belirtileri; ara ara giren kramplar oldu temizlik yaptığımda veya bişi kaldırdığımda özellikle dışarda yürüdüğümde aniden giren ağrılarım oldu. Göğüs ağrım tekrar başladı ama eskisi gibi full göğüs ağrımıyo ucu ağrıyo ve çok hassas bir de sağ memenin ucu beyazlamış kahverengi yer iyice genişlemiş sol meme küçük kalmış😂 sabah kaset test yaptım negatif çıktı adete 3 gün var. Yumurtlamadan sonra 12.gün
Ayyyyy inşallah güzel haberler verirsin ya 🥰🥰🥰

Umarım faydası olur 1 buçuk yıldır bebek istiyoruz şu son aylarda o kadar yıprandım ki :KK43:
Bu ay bende almaya karar verdim regli bekliyorum. Geçen ay geç yumurtlama oldu belirtisi yok adetim gecikince anladım. Bu ay da öyle 2 gündür gögüs ağrım var ama yumurtlama akıntısı falan yok geçen ay ile yani sanırım yine geç yumurtlama oldu. Galiba kullanmak daha iyi olacak stres yapar diye çok korkuyorum ama bu türlüde yumurtlama oldu mu olmadı mı anlamak çok zor.

X