Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım bence var kesinlikle hemen çıktı dimi
Valla sabah erken yaptım canım 5 dk içinde görür gibi oldum ama pek olasılık vermedim zaten erken diye, bir de 2 yıldır o kadar test yapmışım ki şuana kadar umutsuzdum yani, işe de gitmem gerekiyordu bıraktım öyle lavabonun üzerine eve gelince Bi baktım sabaha göre daha netti

Yaaa belirtilerini güncellediğinde benimle de paylaş lütfen

Sen yarın sabah yine yapıp bize haber ver inşallah bebeğin seninledir

Iyi aksamlar hanimlar benim butun belirtiler gitti ne kasiklarim agriyo ne basim donuyo sanirim sicaklarin etkisiyle oldu donemsel vertigom var boyle sicaklarda 1 hafta vuruyo ona denk geldim buda gol degil sanirim 4unde kirmizi karti cekersem bir daha belirti aramicam hamile olsam gam yemem yok yere kendimi dinledigim icin agri sizi cekiyorum

Bat ne zamandi canım. Yarın bir daha tekrarla ve kan ver istersen

Ben bugün kontrole gittim. Çocuk olmuyor diye ilk kontrolümdü. Bir kaç aydır deniyorduk. Alttan muayene etti sorun görünmüyor dedi birşey varsada daha çok erken görünmez dedi. İlaçlar verdi vitaminler ve test istedi biri normal kan testi diğeri başka değerlere bakacakmış. İlaçları alma ama beni ara dedi. Adet olursan ilaçları alıp kullanıcaksın dedi. Artık bişeymi gördü anladı bilmiyorum. Ve kan testim için 2 saat sonra aradım dediki ilaçları kullanma 7.5 cıktı beta hcg. Hamılelık gorunuyor 2 gün sonra tekrar gel tekrar test yapıcaz dedi. Şok oldum. Hiç ümidim yoktu. Yani heycanladım çok. Sizce hamilelik varmıdır bu değerle. Adetimede daha 3 gün var

Aman insanlara belli olmuyo erken geldin nie geldin test yapmışım işte derlerse valla canım sıkkın şuan eşim tutturdu kayınvalidem kere söyledi kimse mutlu olmadı bakacaksaniz yapın dedi yarım ağızla
Keşke hemen söylemeseydi canım ya. Ona baktirirsin diye şimdiden tırstı herhalde. Allahım bu verilecek tepki mı ya.

Kendi kızı olsa bayram yapardı işte ben dedim ama deme die dinlemedi moralimi bozdular
Bunun kızı erkeği olmaz canım ikiside torun sonuçta. Yabancı olsa kiskanmistir diyecem ama oğlunun evladı ya bu nasil bir tepki. Sen hiç bozma moralini ya. Bana böyle dese varya sana güvenerek doğuracak değilim diye cevabi yapıştırdım herhalde. Aman boşver gitsin

Kızlar benim bat normalde 2 hazirandı ama az önce çok minik kırmızı kan geldi . Acaba regl mi oldum yerleşme kanaması olsaydı çıkardı dimi testte , testlerim hep negatif ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…