Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hafif gördüm gibi kaçıncı dakikada çıktı
5 dk içinde görür gibi oldum ama emin olamadım işe gitmem gerekiyordu bıraktım öyle işten gelince daha netti, fotoda tam belli olmuyor ama bakınca eşim de gördü var çizgi diyor, normalde önceki aylarda kaç defa test yapsam da asla bu silik çizgiyi göremiyordum

Görünüyor yaa bugün yumurtlamadan sonra kaçıncı gün
Vallahi canım ben bir uygulama kullanıyorum orda belli günleri gösteriyor araştırdım nettende adetim 24 günde bir olunca bana 8 ile 13 arası ilişki yazıyordu bende bu ay onu denedim birde geçen ay hep gündüz vakitleri değerlendirmek zorunda kaldık işi yüzünde bu sefer gece degerlendirdik o gün sabaha kadar kıpırdamadan yerimden 😂😂 bnmki biraz bilimsel dışı oldu yani

Vallahi canım ben bir uygulama kullanıyorum orda belli günleri gösteriyor araştırdım nettende adetim 24 günde bir olunca bana 8 ile 13 arası ilişki yazıyordu bende bu ay onu denedim birde geçen ay hep gündüz vakitleri değerlendirmek zorunda kaldık işi yüzünde bu sefer gece degerlendirdik o gün sabaha kadar kıpırdamadan yerimden 😂😂 bnmki biraz bilimsel dışı oldu yani
Bugün adet gününmüydü

Kızlar bugünün belirtilerini sayıyorum; yumurtlamadan beri süregelen sol kasık ağrısı bel ağrısı bunlara ek göbek deliğimin etrafında adet sızlamaları, göğüs ağrım yok ama sütyen takınca çok sızlıyor takamıyorum o da belki alışkanlıktan dolayı olabilir belirti saymayayım. Baş ağrım vardı bugün yine vücudum yanıyor yemekten sonra midem bi tuhaf oldu yine. Bu kadar belirtiye hamile olmazsam vücudu bırakıp gidicem çok yabancılaştık kendileriyle😂 yumurtlamadan sonra 7.gün, 3 haziranı beklemedeyim
Benimde yumurtalamdan sonda 8. Gun
.sağ kasik ağrısı
.adet olacak gibi ağrı
.beyaz akinti
.arada bi çok hafif baş dönmesi

Var ama geçen ayda olmuştu aynıları o yüzden pek umudum yok klomrn de kullandım bu ay bakalım sonuç kırmızılar mi yoksa pozitif testler mi olacak☺☺

Yarin sabah tekrarla canim. Bu ay ovulasyonla mı takip ettin? Ettiysen yumurtlamadan sonra kaçıncı günün?
Yok canım doktor takibi oldu pcos olduğum için gonal f iğne ile yumurta olgunlaştırıldı 17 mayıs gecesinde çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum 19 mayısta da aşılamam oldu, doktor aşılamadan 15 gün sonra test yap dedi, normalde cuma günü test vermem lazımdı da dayanamadım bu sabah yaptım testi işte

Yok canım doktor takibi oldu pcos olduğum için gonal f iğne ile yumurta olgunlaştırıldı 17 mayıs gecesinde çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum 19 mayısta da aşılamam oldu, doktor aşılamadan 15 gün sonra test yap dedi, normalde cuma günü test vermem lazımdı da dayanamadım bu sabah yaptım testi işte
Anladım canım bence var kesinlikle 😍😍 hemen çıktı dimi

X