Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın canım
benim bat yarın çok heycanlıyım sırt agrım ve halsizlikten başka belirtim yok. ama kendimi adet olcak gibi hissediyorum. vucudumu dinliyorum ama değişik bir belirtim yok
Dinleme kafanı dağıt ben öyle yapıyorum sen benden 1 gün oncesın en son ne zaman adet oldun

bende içiyorum valla ıkı tane günde etkiler mi acaba
Lazeri biraktim çoğu şeyden feragat ettim yaz geldi medical botoks yaptirmam lazim bas agrisindan zor duruyorum kimi gün onuda yaptirmadim, abur cubur hic yemem, cay icmiyorum yani bi kahve iciyorum, binde bir de bitane sigara oda en hafifi onlarida birakirsm sanirim hic bi keyfim kalmaz. Zaten gelmiyoda yani bebis ben kendimden fedakarlık ediyorum bebiste gelseydi iyiydi

Evet bugün büyük gün geldi geldi bugün gelmezse yarın yapicam testi geçen ayki gibi her Allah'ın günü yaptım üzüldüm bugünde olmazsa benim icin kapandı artık konu Rabb'im oğluma sağlık huzurlu yaşam versin dicem Allah olmayanlara gerçekten isteyenlere versin

ben lazeri bırakmadım devam ediyorum. sigara hiç kullanmadım ama kahveyi bir sabah birde öğlen iş yerinde kızlarla içiyoruz valla

Şu lazeri okudum ya sinirlerim gerildi yandım ya ben lazerden bacaklarım damgalı oldu yaz geldi ben denize nasıl gidicem bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…