Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım tez zamanda Bekliyoruz ya o yüzden tutmuyor diyorum ben beklemediğim boşverdiğim anda olacsk öyle hissediyorum 11 aydır her ay gün saymak yordu

Aman millet e bakarsak ohohooo yanmışız önemli olan huzurum mutlulugm sağlığım çocuk Allah vercekte olck napayim kısmet Allah inşallah hayırlısıyla nasip etsin saglikla tez vakitte

CNm yumurtan çatlasa Dr görür ve söylerdi bnde gittiğimde bu ay yumrtan çatlamış dedi muhtemelen bir iki gün oluyor dedi yani olsa ve çatlasa görürdü

Canm var gibi hafif çizgi var emin olmak için sabah kaset testte dene inşallah hayırlı haberi bekliyor olacağım

Bende giremedim bu arada Bende gördüm canım Kendini nasıl hissediyorsun peki az çok bilir insan kendisini

Kız töbe cızgı var aman yarabbı kızzzzzzz

Childdevelopment benide ekler misiniz ? Bat 7 haziran. 2 aydır geç yumurtlama oluyor bende. Geçen ay akıntı görmedim Yinede gün aşırı değerlendirip 19-22. gün arası durduk. bir sonraki ilişki 23. Gün oldu. Mayıs reglim 7 gün gecikmeli geldi ve takvime girdiğimde yumurtlama günüm ilişki olmayan güne denk geldi 21.güne. Bu ay da takvimin gösterdiği günlerde yumurtlama belirtim olmadı.21.gün yani bugün gögüs ağrım oldu ama yine akıntı yok. 2 aydır akıntı görmüyorum. Muhtemelen reglim bu ay da gecikecek. Bu ay ara vermiştim zaten haziranda devam edeceğim tekrar. 3 ay denedik olmadı geçen ayı saymazsak 2 ay diyebilirim hatta yumurtlamada ilişki olmadığı için. Hormon testi yaptırdım değerler normal çıktı. Vajinal ultrason ve karından ultrason ile bakıldı olumsuz birşey söylenmedi. Doktor daha yeniymiş 8 ay daha dene olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. Sizce gün aşırı olarak mı devam etmeliyim test mi almalıyım. Testin stres yaptığını söyleyenler var geçen ay sipariş vermiştim geri iptal ettim okuyunca yazılanları ben zaten baya stresliyim o daha kötü yapar mı acaba ?

Kişiye göre değişir sitres ben ovulasyon kullanmassam sitres oluyorum çünkü yumrtlama günüm değişir hep sizinde adet tarihnz dgisiyorsa yumrtlamaya degisiyordur o şekilde yakalamak DHA koly öteki türlü denk geldim kacirdikmi daha varmı diye düşünmek daha yipratici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…